Które paliwo jest ściemą? Koniec bujd na resorach02 lutego 2011To paliwo jest tańsze niż te, którym zwykle tankujesz swój samochód. Dlatego kierowcy w Polsce marzą by na nim jeździć. Ale uwaga - nie wszystko złoto co się świeci...
Ceny paliwa w dół. Bo kierowcy się zbuntowali02 lutego 2011 Orlen tnie ceny. Stawki przekraczające 5 złotych za litr wypłoszyły kierowców ze stacji benzynowych. Sprzedaż w styczniu mocno spadła. W ślad za potentatem z Płocka ceny obniżają inni.
Paliwa będą coraz tańsze28 stycznia 2011 Dobre wieści dla kierowców. Paliwa będą coraz tańsze - twierdzą eksperci. Obniżki duże jednak nie będą. Analitycy przypominają też, że mimo obniżek, to olej, czy benzyna są aż o 50 groszy droższe niż rok temu.
Paliwo wreszcie będzie tańsze21 stycznia 2011 Wreszcie dobre wieści dla kierowców. Mocny złoty sprawił, że ceny paliw pójdą w dół. Nie ma co jednak liczyć, że benzyna, czy olej napędowy stanieją więcej niż kilka groszy na litrze.
Rafinerie obniżają ceny. Co zrobią stacje?18 stycznia 2011 Polskie rafinerie uznały, że trzeba obniżyć hurtowe ceny paliw. Jak przełoży się to na ceny przy dystrybutorach? Analitycy sugerują tańszą benzynę, czy olej napędowy, jednak wszystko zależy od właścicieli stacji benzynowych.
Dramat. Litr benzyny powyżej 5 złotych04 stycznia 2011 Podwyżka VAT, drożejąca ropa i coraz mocniejszy dolar - oto dlaczego ceny benzyny idą w górę jak szalone. Litr zwykłego, 95-oktanowego paliwa przebił już pułap 5 złotych. Analitycy nie mają dobrych wieści. Będzie gorzej.
Oto paliwo nowej generacji do twojego auta31 grudnia 2010 Rewolucja! Minister gospodarki miesza w zbiorniku twojego auta. Czy to ci się podoba czy nie w 2011 roku zatankujesz paliwo najnowszej generacji. Problemem jest jeden bardzo ważny szczegół...
Jakość paliw pod specjalnym nadzorem30 grudnia 2010 PKN ORLEN UNOWOCZEŚNIA łańcuch dostaw i system kontroli. Dzięki mobilnej transmisji danych możliwe jest monitorowanie transportu paliwa od napełnienia cysterny aż do wyładunku
Jakość paliw w Polsce stale się poprawia30 grudnia 2010 TANKOWANIE NA NIEWIELKICH, niezależnych stacjach benzynowych jest jednak w dalszym ciągu bardzo ryzykowne – wynika z tegorocznych kontroli