Takiej sytuacji na polskich stacjach paliw nie było od dawna
31 grudnia 2012Ceny paliw w Polsce systematycznie spadają od połowy września. Wszystko
wskazuje na to, że ten poziom cen zostanie przeniesiony na początek
przyszłego roku - uważa Krzysztof Romaniuk z Polskiej Organizacji
Przemysłu i Handlu Naftowego.