• Tina Turner na gali Dutch Musical Awards 2016
  Od oficjalnego zakończenia kariery Tina Turner rzadko pojawia się publicznie. Tym razem jednak zrobiła wyjątek.
 • Tina Turner wciąż w znakomitej formie
  Tina Turner wiedzie życie szczęśliwej i bogatej emerytki. Ową emeryturę przerywa tylko od czasu do czasu, choćby po to, żeby wydać z koleżankami z projektu Beyond album "Love Within". Albo po to, by – jak teraz – w Mediolanie uświetnić otwarcie butiku swego przyjaciela Armaniego (który zresztą świętuje 40-lecie swojej marki).
 • Tina Turner kończy 75 lat!
  W ciągu 50 lat swojej kariery Tina Turner nagrała dziesiątki hitów i sprzedała ponad 200 milionów albumów. I mimo że wycofała się z życia publicznego, wciąż cieszy się taką samą miłością fanów. 26 listopada najsłynniejsza babcia sceny muzycznej obchodzi 75 urodziny, więc chętnie poświętujemy razem z nią. Boską Tiną Turner!
 • Tina Turner przeszła duchową przemianę
  Kiedy Tina Turner opowiada o swoim najnowszym muzycznym dziecku, płycie projektu Beyond "Love Within", używa słów "misja", "pokój", mówi o przechodzeniu do innego świata, obcowaniu z czymś wyższym, duchowości. Określająca się jako buddystka-bapstystka Turner postanowiła pokazać tą płytą swoją uduchowioną stronę, rezygnując z próby śpiewania hitów na miarę "Private Dancer" czy "What's Love Got to Do with It".