• Bez tajemnic
  Stacja HBO podjęła decyzję o rezygnacji z kolejnych sezonów serialu "Bez tajemnic". Produkcja nie będzie także pokazywana poza granicami naszego kraju.
 • Nad 3. sezonem serialu HBO "Bez tajemnic" pracowały największe nazwiska polskiej kinematografii. Za kamerą stanęli między innymi, Wojciech Smarzowski i Agnieszka Holland, a w rolach pacjentów i terapeutów zobaczymy takich aktorów, jak Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Stanisława Celińska czy Kinga Preis.
 • Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu serialu HBO "Bez tajemnic" HBO
  Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu serialu HBO "Bez tajemnic". Za kamerą jednego z epizodów stanął ceniony reżyser Wojciech Smarzowski. Nowe odcinki widzowie zobaczą już jesienią.
 • Za kamerą nowych odcinków serialu "Bez tajemnic" staną nowi reżyserzy. Wojciech Smarzowski, Agnieszka Holland i Kasia Adamik, Bartek Konopka i Marek Lechicki. Każdy z nich, zrealizuje wątek jednego bohatera.
 • Już od 12 listopada na antenę HBO powraca serial "Bez tajemnic". W drugim sezonie, przez siedem tygodni, od poniedziałku do piątku, widzowie będą mogli śledzić terapie poszczególnych pacjentów Andrzeja Wolskiego (Jerzy Radziwiłowicz). Na ekranie pojawi się wielu nowych bohaterów, wcielą się znakomici polscy aktorzy .
 • "Bez tajemnic"
  Premiera drugiego sezonu serialu HBO "Bez tajemnic" odbędzie się w poniedziałek, 12 listopada. Widzowie będą mogli śledzić dalsze losy psychoterapeuty Andrzeja Wolskiego, w tej roli ponownie Jerzy Radziwiłowicz, oraz jego nowych pacjentów .
 • "Bez tajemnic"
  Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu HBO "Bez tajemnic". W nowych odcinkach pojawią się największe gwiazdy polskiego kina takie, jak Magdalena Cielecka, Danuta Stenka i Janusz Gajos. Premiera drugiej serii serialu odbędzie się w listopadzie w HBO .
 • Do obsady drugiego sezonu serialu "Bez tajemnic" dołączyła Julia Kijowska, która zagra Martę Lorenz, dwudziestoczteroletnią studentkę V roku Rzeźby na warszawskiej ASP. Początkowo rolę tę miała zagrać Joanna Kulig.
 • Joanna Kulig w serialu "Bez tajemnic"
  W drugim sezonie serialu "Bez tajemnic" obok Danuty Stenki, Janusza Gajosa i Magdaleny Cieleckiej, pojawi się także Joanna Kulig, która za rolę w „Sponsoringu” otrzymała na zakończonym niedawno FPFF w Gdyni nagrodę za drugoplanową rolę kobiecą oraz nagrodę specjalną „Kryształowa Gwiazda Elle”. Premiera drugiego sezonu "Bez tajemnic" w HBO została zaplanowana na jesień tego roku.
 • "Bez tajemnic"
  Do obsady drugiego sezonu serialu "Bez tajemnic" dołączyli Danuta Stenka i Janusz Gajos. Premiera nowych odcinków produkcji z Krystyną Jandą i Jerzym Radziwiłowiczem w rolach głównych została zaplanowana na jesień tego roku.