• STYLIZACJA z białą koszulą do pracy: 1. marynarka Solar 329,00 zł 2. czółenka Gino Rossi 299,90 zł 3. naszyjnik Solar 45,00 zł 4. spodnie Molton 179,00 zł 5. koszula Simple 269,90 zł 6. torebka Venezia 199,00 zł (ceny w Factory Outlet)
  Minęły czasy, gdy biała koszula kojarzyła się z monochromatycznym lookiem zarezerwowanym na oficjalne uroczystości. Od kilku sezonów stanowi bazę stylizacji współczesnych kobiet. By nadać jej mniej formalnego charakteru zawiń rękawy, rozepnij więcej niż jeden guzik oraz noś wpuszczoną tylko  z przodu. Przedstawiamy kilka propozycji, w których biała koszula odgrywa główną rolę. W każdej wypada doskonale!
 • STYLIZACJE z białą koszulą
  Jeden z ulubionych elementów garderoby Mai Sablewskiej czy Victorii Beckham. Elegancka, ponadczasowa, łatwa w noszeniu. Niewątpliwie absolutny klasyk, obecny w każdej szafie. Biała koszula, bo o niej mowa, nie wychodzi z mody. Może być bazą dziennej, jak i wieczornej stylizacji - do pracy, na co dzień, na czerwony dywan. Wszechstronność, którą daje, co jakiś czas wykorzystują kolejni projektanci, eksperymentując z jej rozmiarem czy fasonem. Kiedy Yves Saint Laurent adaptował męską koszulę do damskich potrzeb, nie mógł przypuszczać, że trend ten utrzyma się przez kolejne dziesięciolecia. Dziś prezentujemy 5 propozycji z białą koszulą w roli głównej, udowadniając, że doskonale sprawdzi się w niejednej stylizacji.
 • Modne STYLIZACJE z białą koszulą
  Biała koszula – obowiązkowy element garderoby każdej kobiety. Można ją nosić do eleganckich stylizacji, jak i wkomponować w codzienny strój . Na poparcie tych słów, przygotowaliśmy dla Was 3 stylizacje, w których bohaterką jest właśnie biała koszula.
 • Kobieta w białej koszuli
  Trendy zmieniają się co sezon, jednak nie ma nic bardziej nieśmiertelnego niż biała koszula, podkreśla projektantka Carolina Herrera. Od ponad 20 lat kreatorka mody zaznacza w swoich kolekcjach ponadczasowość białej koszuli.