Prezydent spotkał się z ambasadorem Polski na Białorusi
01 marca 2012 "Nie zostałem wydalony z Białorusi. To trzeba powiedzieć wyraźnie. Zostałem poproszony o udanie się do Polski na konsultacje" - mówił Leszek Szerepka po spotkaniu z Bronisławem Komorowskim.