• Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
  Pałac Kultury i Nauki w Warszawie ma odzyskać dawną biel. Budynek właśnie przechodzi gruntowne czyszczenie.
 • Jerzy Stuhr kończy 65 lat
  Niektórzy mogą go pamiętać z filmów Krzysztofa Kieślowskiego, inni być może wolą go w komediach Juliusza Machulskiego. A najmłodsi na pewno kojarzą jego głos ze "Shreka". Jerzy Stuhr kończy 65 lat, a my z tej okazji przypominamy jego filmowe dokonania. Zobacz zdjęcia!
 • Sposoby na biel
  Biel idealnie sprawdza się w upalne i słoneczne dni. Nic dziwnego, że ta barwa istnieje w modzie na lato od zawsze. Jak łączyć ją z innymi kolorami i dodatkami, aby urozmaicić strój? Zobacz propozycje stylizacji od różnych marek odzieżowych.
 • Wiosną i latem najmodniejsze będzie szaleństwo wzorów i kolorów, ale miłośnicy prostoty też znajdą coś dla siebie. W najnowszych trendach nie zabrakło bieli. Oto propozycje marki Wallis z kolekcji wiosna-lato 2012. Zobacz!
 • Biel jest na topie. Kolekcja River Island na wiosnę i lato 2012
  Tej wiosny i lata sięgamy „żarówiaste” kolory, nie zapominamy jednak o innym trendzie. Niewinna, „zwyczajna”, prosta, minimalistyczna… Biel to jeden z „must have” sezonu. Nosimy ją w różnych stylistykach i formach. Jako kolor przejrzystych lub ażurowych sukienek lub w postaci prostego białego t-shirta, łączonego z dżinsem lub dzianiną. Nosimy biel na prostych koszulach, eleganckich topach i sportowych spodniach. Nasza biel może być czysta jak łza lub złamana innymi odcieniami. Nie zapominamy o supermodnym połączeniu black & white! Oto propozycje modnych stylizacji z kolekcji River Island na wiosnę-lato 2012.