Neumann o zajściach na Marszu Równości: Rząd traktuje tych bandytów jako swoje narzędzie
22 lipca 2019Dzisiaj w Polsce jesteś po stronie bitych albo tych, którzy biją; mam wrażenie, że milczenie rządu jest stawaniem po stronie bijących - tak szef klubu PO-KO Sławomir Neumann skomentował w poniedziałek w TVN24 próbę blokady Marszu Równości w Białymstoku.