Radni Białegostoku zdekomunizowali ulicę. Dalej jest ulicą Zwycięstwa, ale tym razem nad bolszewikami
28 listopada 2016 Rada Miasta Białystok zdekomunizowała w poniedziałek ulicę Zwycięstwa w tym mieście. Nazwa została ta sama, ale radni przegłosowali zmianę uzasadnienia do uchwały o nadaniu takiej nazwy. Teraz upamiętnia ona m.in. zwycięstwo nad bolszewikami w 1920 roku.