Dwa gole i karetka na boisku. Remis w Białymstoku
13 sierpnia 2011 Jagiellonia Białystok zremisowała z Koroną Kielce 1:1. Bramkę dla kielczan już w 3. minucie meczu strzelił Michał Zieliński. Odpowiedź gospodarzy nadeszła dopiero w 90. minucie - dla Jagi trafił Tomasz Frankowski.