Gwałciciel grasował w Białymstoku. Grozi mu 25 lat więzienia
28 grudnia 2010 Prokuratura Okręgowa w Białymstoku skierowała do sądu akt oskarżenia wobec 25-latka, któremu zarzuciła pięć gwałtów na młodych kobietach i usiłowanie dokonania trzech podobnych czynów między czerwcem 2009 a lipcem 2010 - poinformował rzecznik prokuratury Adam Kozub.