Bezrobocie będzie rosło. Nie ma co liczyć na poprawę
12 czerwca 2012 W Polsce jest najwięcej, od czterech lat, ludzi bez pracy. Zdaniem ekspertów nie ma co liczyć na szybką poprawę - gospodarka hamuje i powstaje mało miejsc pracy. Uczeni ostrzegają, że taka sytuacja powiększa ilość ludzi żyjących w skrajnej biedzie.