• Mężczyzna rozbiera się przed kobietą
  Ten pozornie banalny, bo przecież niewidoczny, element męskiej garderoby wiele mówi o jego właścicielu. 
 • Bielizna vonCoda Dirty Hero
  Opalizujące cekiny i ręcznie naszywane kamienie i ćwieki to to, co sprawia, że bieliźnie męskiej vonCoda nie można zarzucić braku oryginalności. - To nie jest bielizna dla każdego, to bielizna zdecydowanie dla kogoś wyjątkowego. Projektując, myślałem o ciele mężczyzny, które niezależnie od wieku czy formy, nie jest uprzedmiotowione wobec wzroku, podobnie jak nie służy tylko przyjemności. To ciało, które jest nośnikiem patosu i heroizmu - mówi Dawid Koczy, autor kolekcji inspirowanej mitologicznymi Herosami, która ledwo zadebiutowała na rynku, a już zdążyła wzbudzić nie lada zainteresowanie. Wyobrażacie sobie swojego mężczyznę w czymś takim...?
 • Bielizna męska
  Męska kolekcja Atlantic na jesień i zimę 2013/14 została zaprojektowana z myślą o mężczyznach poszukujących bielizny wysokiej jakości, która wpisuje się w najnowsze trendy. Atlantic proponuje panom dwie linie produktów – Wall Street i Vintage Esteta. Każda z nich wyróżnia się modnym, ciekawym designem i niepowtarzalnym stylem.
 • Bielizna męska
  W przeszłości, panowie nosili ten sam rodzaj bielizny, co ich ojcowie i posiadali jeden model slipów w całym życiu. Dziś moda staje się jednak coraz bardziej istotnym czynnikiem w naszym życiu, a zakup odpowiedniej bielizny wymaga większego wysiłku.
 • Bielizna dla panów
  Nowoczesny mężczyzna podczas zakupów najchętniej sięga po rzeczy, które zagwarantują mu wysoki komfort noszenia i niebywałą wygodę. Z myślą o tych potrzebach marka Götzburg, prezentuje najnowszą kolekcję skierowaną do mężczyzn, którzy cenią nie tylko wygodę o każdej porze dnia i nocy, ale i najwyższą jakość wykonania.
 • Bielizna męska
  Zobacz najnowszą kolekcję bielizny dla mężczyzn stworzonej przez markę camel active. Przygotowane zestawienia prezentują bieliznę przylegającą do ciała, w klasycznych kolorach czerni i bieli. Sprawdź!