• samolot
  Boże Narodzenie to zarówno niezapomniane chwile z rodziną i atmosfera magii, jak i kolejna okazja w ciągu roku do podróżowania. Skyscanner od lat przygląda się podróżniczym nawykom Polaków, a obserwacje potwierdzają niekwestionowany trend: w święta nie tylko świętujemy, ale również odpoczywamy i ładujemy się pozytywną energią, coraz częściej właśnie w podróży.
 • samolot
  Skyscanner przygotował kilka ciekawych i przyjaznych dla kieszeni inspiracji na listopadowy citybreak.
 • PLL LOT
  Loty krajowe mają coraz lepsze ceny, które sprawiają, że stają się konkurencją dla linii kolejowych i autokarów. Z tymi pierwszymi wygrywają dzięki kosztom, a z drugimi za sprawą wygody i szybkości.
 • PLL LOT
  Loty krajowe mają coraz lepsze ceny, które sprawiają, że stają się konkurencją dla linii kolejowych i autokarów. Z tymi pierwszymi wygrywają dzięki kosztom, a z drugimi za sprawą wygody i szybkości.
 • Samolot boeing 737
  Samoloty są obecnie najszybszym i najwygodniejszym środkiem transportu. Nadal jednak trzeba wykazać się odrobiną sprytu, aby nie przepłacić za bilety. Sztywne terminy, obranie jednego, konkretnego celu oraz niechęć do przesiadek nie służą tanim podróżom, dlatego warto już na wstępie wybrać kilka interesujących kierunków oraz uprzedzić w pracy, że planowany urlop to tylko data orientacyjna.
 • Wnętrze samolotu
  Z lotniska w jednym z europejskich miast startuje samolot do Warszawy. Na pokładzie są prezesi wielkich polskich i międzynarodowych spółek. Wśród nich szefowie T-Mobile, Playa i Samsunga. Siedzą w klasie ekonomicznej. Samolotem leci też polska delegacja rządowa, dla której taki standard podróży okazał się niewystarczający. Urzędnicy wybrali klasę biznes. To wcale nierzadki obrazek. W 2013 r. ministerstwa i państwowe agencje kupiły bilety lotnicze za 25 mln zł. O 1,5 mln zł więcej niż w 2012 r.
 • Bogdan Borusewicz
  380 tys. zł - tyle mogły kosztować bilety samolotowe marszałka Senatu. Bogdan Borusewicz trasę dom-praca-dom pokonywał 713 razy w ciągu 2,2 tys. dni.
 • Na narty coraz chętniej wybieramy się samolotem
  Polacy coraz chętniej lecą, zamiast jechać samochodem na ferie zimowe. W efekcie od ubiegłego roku liczba lotów w tym okresie zwiększyła się o 20 proc. – wynika z raportu przygotowanego dla DGP przez Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl. Dlaczego tak się dzieje?