• Céline Dion: René, to dla ciebie. Przedstawienie musi trwać
  To był najbardziej poruszający moment gali Billboard Music Awards i pierwszy publiczny występ Céline Dion od czasu śmierci jej męża.
 • Adele przedstawia nowy klip
  Zgodnie z zapowiedziami, Adele opublikowała teledysk do singla "Send My Love (To Your New Lover)" z krążka "25". Ale równie głośno jest o umowie na kolejną płytę, którą ma podpisać za rekordowe wynagrodzenie.
 • Taylor Swift w magaznie "Elle"
  Nie trzeba się rozbierać, by zostać okrzykniętą najseksowniejszą kobietą świata. Tak zdecydowała redakcja magazynu "Maxim" przyznając ten tytuł 25-letniej Taylor Swift.
 • Madonna na gali Billboard Music Awards 2013
  Madonna wciąż wie, jak skupić na sobie uwagę. Na gali Billboard Music Awards 2013 zebrała trzy statuetki, a młodziutka Taylor Swift – aż siedem. Ale to 55 artystka była prawdziwą gwiazdą wieczoru, to ją powitano owacją na stojąco i to ona zaszokowała publiczność odważnym strojem.
 • Madonna pokonana przez młodziutką Taylor Swift
  Kto jest dziś największą gwiazdą pop? Już wiadomo, że nie Madonna, a Taylor Swift. Młoda Amerykanka potwierdziła swój status odbierając aż osiem nagród magazynu muzycznego "Billboard". 23-latka tryumfowała m.in. jako artystka roku i autorka największego muzycznego bestsellera roku.
 • Billboard Music Awards
  Już w najbliższą sobotę, 7 lipca HBO pokaże skrót ceremonii wręczenia nagród amerykańskiego magazynu muzycznego „Billboard". Z tej okazji odbył się wyjątkowy koncert największych gwiazd muzyki. Premiera koncertu Billboard Music Awards odbędzie się o godz. 20.45 w HBO2 .
 • Katy Perry na gali Billboard Music Awards 2012
  Podczas rozdania Billboard Music Awards Katy Perry zaprezentowała utwór "Wide Awake" – drugi i ostatni singiel promujący reedycję płyty, "Teenage Dream" z dopiskiem "The Complete Confection". Jak zapowiedziała wcześniej, artystka teraz zamierza udać się na urlop. Kawałek został skomponowany na potrzeby filmu "Katy Perry: Part of Me", którego premiera została zapowiedziana na 5 lipca.
 • Miley Cyrus
  Czy o czymś nie zapomniała? Gwiazda pokazała sporo ciała na imprezie. Na gali Billboard Music Awards Miley Cyrus zademonstrowała brak pewnych elementów garderoby – w tym bielizny. I pomyśleć, że jeszcze niedawno była słodką dziewczynką… Oto zdjęcia!