• Miley Cyrus – od aniołka do demonka?
    Zaczęło się od wyznania Miley Cyrus, że inspiracją dla jej kontrowersyjnego klipu "Wrecking Ball" był teledysk Sinéad O'Connor do "Nothing Compares 2 U". Potem skandalistka w stanie spoczynku wystosowała list otwarty do młodej wokalistki, pisząc, że nie musi robić z siebie prostytutki, by zyskać sławę, ponieważ jest wystarczająco utalentowana. To nie spodobało się Amerykance, która zareagowała bardzo ostro i na Twitterze zakpiła z osób cierpiących na zaburzenia psychiczne, wypominając Sinéad jej nerwowe załamanie sprzed dwóch lat. No i, rozpętała prawdziwą wojnę medialną. A jeszcze niedawno była taką grzeczną dziewczynką… Oto Miley Cyrus na zdjęciach – od aniołka do "demonka".
  • Miley Cyrus na zdjęciach z sesji do albumu "Bangerz"
    Jeszcze niedawno była idolką małych dziewczynek, cudownym dzieckiem Disney'a i własnego słynnego country ojca Billy'ego Ray Cyrusa. Dziś Miley Cyrus jest na językach całego świata, a wszystko za sprawą występu 21-latki na gali MTV Video Music Awards 2013. Młoda gwiazdka pojawiła się na scenie w bardzo skąpym stroju, ale jeszcze większy skandal wywołał jej wyzywający taniec rodem z klubu ze streapteasem.
  • Miley Cyrus
    Billy Ray Cyrus, ojciec Miley, martwi się o swoją córkę, której zachowanie i wybryki coraz częściej wzbudzają kontrowersje.