• Kibice Hansy Rostock
  Szok! Kibice Hansy Rostock chyba kompletnie stracili kontakt z rozumem. 11 września, gdy cały świat czcił pamięć ofiar zamachu terrorystycznego, fani niemieckiego klubu podczas ligowego meczu zaprezentowali na trybunie flagę z podobizną Osamy Bin Ladena.
 • Hamza bin Laden
  Syn zabitego przez amerykańskich komandosów w 2011 roku w Pakistanie przywódcy Al-Kaidy Osamy bin Ladena, Hamza bin Laden, zagroził Stanom Zjednoczonym, że dokona zemsty za zamordowanie ojca - wynika z nagrania audio zamieszczonego w internecie.
 • Terrorysta
  Syn Osamy bin Ladena, Hamza, wzywa do ataków w państwach Zachodu. W nagraniu audio opublikowanym na Twitterze, młody mężczyzna przekazuje apel o dokonywanie zamachów w Ameryce i na terenie państw sojuszniczych. Wymienia jako główne cele: Londyn, Waszyngton, Paryż i Tel Awiw.
 • Silnik samlotu
  W wypadku małego samolotu na zachód od Londynu zginęli członkowie rodziny Osamy Bin Ladena. Do katastrofy doszło wczoraj. Śmierć poniosły 4 osoby, pilot i trzech pasażerów.
 • Atak terrorystyczny na World Trade Center
  Ten dzień trudno zapomnieć. 11 września 2001 roku terroryści z Al-Kaidy porwali cztery samoloty pasażerskie. Dwa z nich uderzyły w wieże World Trade Center w Nowym Jorku. Trzeci - w budynek Pentagonu, sztabu generalnego amerykańskiej armii.
 • Więzień Guantanamo pozwał Polskę
  Kolejny więzień z Guantanamo pozywa Polskę do Strasburga. Jak informuje telewizyjna "Panorama", oficjalną skargę w Europejskim Trybunale Praw Człowieka złożyli dzisiaj pełnomocnicy Palestyńczyka Abu Zubajdy.
 • Osama bin Laden
  Pakistański lekarz, który pomógł Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) dotrzeć do Osamy bin Ladena, rozpoczął w tym tygodniu strajk głodowy przeciwko warunkom, w jakich jest przetrzymywany - poinformowali pracownicy pakistańskiego więzienia.
 • Osama bin Laden
  Czy to koniec spekulacji na temat tego, co stało się z ciałem najbardziej poszukiwanego terrorysty? Ujawniono korespondencję mailową, z której wynika, że zwłoki Osamy bin Ladena wrzucono do morza.
 • Osama bin Laden
  Uczestnik akcji, w której zabito Osamę bin Ladena, twierdzi, że szefa Al-Kaidy zastrzelono nieco wcześniej niż wynika z oficjalnej wersji. Komandos z Navy SEALs Matt Bissonnette opisał wydarzenia z maja 2011 roku w książce, która ukaże się za tydzień.
 • bin Laden
  Al-Kaida uważała Iran za nieprzewidywalnego partnera, który kieruje się wyłącznie własnymi korzyściami i któremu nie można do końca ufać - wynika z dokumentów Osamy bin Ladena opublikowanych przez Ośrodek Zwalczania Terroryzmu akademii wojskowej West Point.