• Martyna Wojciechowska
    Martyna Wojciechowska pozostaje jedną z nielicznych polskich gwiazd, które pilnie strzegą swojego życia prywatnego. W jednym z ostatnich wywiadów podróżniczka musiała się jednak odnieść do intymnego pytania o orientację.
  • Hillary Clinton jest biseksualna i żyje w związku z kobietą - takie między innymi rewelacje ujawniają w ostatni dniach amerykańskie media.
  • Przy okazji 50 rocznicy pierwszego koncertu grupy The Rolling Stones, w mediach zrobiło się głośno wokół najnowszej biografii lidera zespołu, Micka Jaggera. Książka będzie opowiadała o dzieciństwie i młodości muzyka, a także o jego muzycznych początkach. Najwięcej emocji budzą oczywiście intymne szczegóły z życia gwiazdora, w tym jego biseksualizm i opowieści o kontaktach seksualnych z mężczyznami.
  • Często wystarczy odpowiedni klimat, aby kobiety poczuły do siebie znacznie silniejsze uczucie
    Ostatnie badania wskazują, że co druga heteroseksualna przedstawicielka płci pięknej czuje pociąg seksualny do innej kobiety. Naukowcy uspokajają na łamach „The India Times”: biseksualizm jest zgodny z naturą kobiet i pojawia się z wiekiem.
  • Czym jest homoseksualizm? Walka o hasła w encyklopedii PWN
    Instytut im. Piotra Skargi organizuje w sieci protest przeciwko zmianie przez PWN treści encyklopedycznych haseł opisujących homoseksualizm i biseksualizm. Wydawnictwo zabrało się za aktualizację haseł po apelu Pracowni Różnorodności, działającej na rzecz środowiska LGBT.