• Kibice
  Przed meczem Polska - Niemcy nad podparyskim Saint-Denis przeszła ulewa. Fani obu reprezentacji schronili się przed deszczem pod jednym z pobliskich mostów i urządzili wokalną bitwę.
 • Ryszard Rynkowski: Mój chropowaty głos nie pasuje do kolęd
  – Obiecałem im tylko przygodę i więcej obiecać nie mogę. Ta płyta będzie udokumentowaniem tej przygody – mówi Ryszard Rynkowski, którego nowy album "Razem" trafił do sklepów płytowych.
 • W wielkim finale muzycznego show, wszystkie gwiazdy i ich zespoły ponownie spotkają się na wielkiej scenie. Ostatni pojedynek w tej edycji "Bitwy na głosy" rozegra się pomiędzy Ewą Farną a Andrzejem Piasecznym. Kto jest Waszym faworytem?
 • Ranking najpopularniejszych weekeych talent-show tej jesieni
  Spośród wszystkich weekendowych talent-show, które jesienią zagościły na naszych ekranach, największą popularnością cieszy się "Mam talent!". Najsłabiej zaś prezentuje się produkcja TVP, "Bitwa na głosy".
 • Odejście Beaty Kozidrak z programu "Bitwa na głosy" dla wszystkich było ogromnym zaskoczeniem, bowiem artystka była typowana na faworytkę do zwycięstwa. Okazuje się, że ona sama również nie może uwierzyć w to, co się stało i podejrzewa, że zaszła pomyłka w liczeniu głosów.
 • To był prawdziwy szok dla wszystkich widzów programu "Bitwa na głosy". Beata Kozidrak, uważana za największą gwiazdę tej edycji, jako druga opuściła show.
 • Pierwsze pożegnanie w nowej edycji show "Bitwa na głosy" za nami. W sobotę program opuściła drużyna prowadzona przez Roberta Gawlińskiego. Najlepiej zaprezentowały się zaś chóry Andrzeja Pasiecznego, Libera oraz Piotra Rubika .
 • "Bitwa na głosy"
  Już w tę sobotę, pierwsza drużyna "Bitwy na głosy" opuści show! Wszystkie gwiazdy „Bitwy na głosy“ staną na jednej scenie wraz ze swoimi zespołami, ale tylko dwie ekipy mogą czuć się bezpieczne. Drużyny Ewy Farnej i Juli na pewno nie pożegnają się jeszcze z programem. Pozostali muszą zawalczyć o to, by pozostać w grze. Jakie niespodzianki przygotowali dla telewidzów?
 • "Bitwa na głosy"
  W sobotnim odcinku programu "Bitwa na głosy" po raz pierwszy zaprezentowała się druga czwórka zespołów kierowanych przez gwiazdy. Tym razem na scenie zobaczyliśmy drużynę Beaty Kozidrak, Roberta Gawlińskiego, Libera i Julii. Najwięcej głosów publiczności i gwarancję bezpieczeństwa w kolejnym odcinku uzyskała drużyna dowodzona przez młodziutką wokalistkę.
 • Pierwsza bitwa za nami, teraz czas na wokalne starcie pozostałych 4 drużyn. Już 15 września o godz. 20.10 swoje zespoły zaprezentują Beata Kozidrak, Jula, Robert Gawliński i Liber. Kto tym razem zdobędzie immunitet?