• Beata Kozidrak, jedna z największych gwiazd polskiej estrady wystąpi w "Bitwie na głosy 3". Artystka poprowadzi swój muzyczny zespól, składający się z wybranych przez nią uczestników. Utalentowanych wokalistów liderka Bajmu poszuka w rodzinnym Lublinie.
  • Bitwa na głosy 3 - Tomson i Baron
    Pierwszy casting do trzeciej edycji „Bitwy na głosy“ za nami. Tomson i Baron z grupy Afromental już skompletowali swoja drużynę. Szesnaście utalentowanych osób, które pojawiły się wśród 250 chętnych w olsztyńskim Amfitatrze, będzie walczyć razem z artystami już od września.
  • Krzysztof Krawczyk jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Nic więc dziwnego, że producenci show "Bitwa na głosy" marzą o tym, by w 3. edycji piosenkarz poprowadził jedną z wokalnych drużyn. Jak twierdzi Fakt, Telewizja Polska jest w stanie zapłacić artyście nawet 100 tys. złotych, byle tylko zgodził się pojawić w ich programie.
  • Lider zespołu "Wilki" oraz Liber to kolejne gwiazdy, które będą walczyć w "Bitwie na głosy". Dołączą do Tomsona i Barona z grupy Afromental. Jeszcze w lipcu muzycy przeprowadzą castingi do swoich drużyn .
  • Znamy pierwszych artystów, którzy poprowadzą wokalny zespół w najnowszej edycji "Bitwy na głosy". Będą to członkowie grupy Afromental, Tomson i Baron. 16 lipca przebojowi muzycy będą szukać talentów w Olsztynie.
  • Telewizja Polska kilka dni temu potwierdziła, iż jesienią na jej antenie ponownie zagości program "Bitwa na głosy". Stacja nie wyjawiła jednak, jakie gwiazdy zobaczymy w 3. edycji show. Pierwszym artystą, którego nazwisko pojawiło się kontekście nowej odsłony show jest Andrzej Piaseczny. Czy Piasek poprowadzi swoją wokalną drużynę do zwycięstwa?