Najwększy bank Norwegii chce uciec z Polski
15 czerwca 2011 To największy norweski bank. Jednak w Polsce jego interesy nie idą tak dobrze, jak chcieliby szefowie. Dlatego też władze instytucji planują sprzedaż udziałów i wycofanie się z naszego rynku.