• O nich marzymy! Najbardziej pożądane części ciała w show-biznesie
  Mężczyźni fantazjują o bliższym z nimi kontakcie, kobiety o tym, by stać się posiadaczkami takich samych. O czym mowa? O najbardziej pożądanych częściach ciała w świecie show-biznesu. Samą czołówkę najgorętszych rejonów na celebryckiej mapie ciała wyłonił ranking, przeprowadzony wśród internautów na portalu OMG.Yahoo.com. Seksowna pupa Pippy Midldleton, długie nogi Blake Lively czy umięśniony brzuch Jennifer Aniston – które "atrybuty" gwiazd zwyciężyły w tym wyścigu? Oto słynne posiadaczki najgorętszych części ciała!
 • Ryan i Blake w "Ryan Reynolds"
  Gwiazdor Hollywood, Ryan Reynolds, nie traci czasu po rozwodzie ze Scarlett Johansson. Aktor, który w niedzielę skończył 35 lat, świętował swoje urodziny w towarzystwie pięknej aktorki, Blake Lively.
 • Leo DiCaprio i Blake Lively – już po miłości!
  Romans Leonardo DiCaprio i gwiazdy serialu "Plotkara" Blake Lively, dobiegł końca. Wiadomość o ich rozstaniu przekazali magazynowi "US Weekly" przedstawiciele gwiazd. Zapewnili też, że aktorzy chcą w przyszłości pozostać przyjaciółmi.
 • Najlepiej ubrane gwiazdy według magazynu "People"
  Zawsze na czasie z trendami, potrafią wyrazić strojem osobowość i podkreślić swoje największe atuty. Tradycyjnie jak co roku, magazyn "People" opublikował swój ranking "Najlepiej ubrane 2011". Zobacz, kto tym razem znalazł się na liście najbardziej stylowych gwiazd.
 • Zielona Latarnia
  Kolejni superbohaterowie rozpoczynają karierę na dużym ekranie. "Green Lantern" to ekranizacja komiksu o wojownikach walczących o międzygalaktyczny porządek we wszechświecie. Każdy z nich nosi pierścień, obdarzający nadzwyczajnymi mocami. Reżyseruje Martin Campbell, a grają Ryan Reynolds, Blake Lively, Peter Sarsgaard, Tim Robbins i Mark Strong. Zielony heros i spółka w kich kinach zagoszczą 29 lipca 2011.
 • Panteon posągowych gwiazd: kreacje na gali BAFTA Brits to Watch 2011
  Już dawno nie mogliśmy oglądać tylu największych gwiazd w tak strojnych kreacjach. Na gali BAFTA Brits to Watch pojawiła się prawdziwa plejada, a właściwie – panteon gwiazd. Panteon, bo królowały iście posągowe suknie od najlepszych projektantów. Spływające do ziemi, udrapowane na ciele i jednym zwykle ramieniu, podkreślające wysmukłość sylwetki i zgrabne nogi odsłonięte głębokimi rozcięciami spódnic. Efektu dodawały kapiące złotem i srebrem dodatki. W takich strojach niektórym z gwiazd niedaleko było do bogiń starożytnej Grecji. Zobacz zdjęcia!
 • Ryan Reynolds
  Pomimo niezbyt imponującego wyniku, producenci planują kolejną część komiksowej adaptacji, "Green Lantern".
 • Blake Lively i Ryan Reynolds
  Kolejna komiksowa adaptacja zdobyła szczyt amerykańskiego box office. Tym razem jest to "Green Lantern".
 • Gwiazdy błyszczą w mini: kreacje na MTV Movie Awards 2011
  Rozdanie nagród MTV Movie Awards nie jest imprezą, która wymaga długich do ziemi, balowych sukien. Gwiazdy z chęcią zamieniły więc ciężkie i odświętne kreacje na lżejsze i bardziej skąpe sukienki. Na czerwonym dywanie zaprezentowały się piękne i zgrabne przedstawicielki młodego pokolenia światowego gwiazdozbioru. Królowały sukienki mini z błyszczącymi zdobieniami i aplikacjami. Celebrytki chętnie pokazywały w nich długie i zgrabne nogi. Zobacz, jak gwiazdy błyszczą w mini!
 • Blake Lively
  Blake Lively czuje się jak 60-latka.To niezbyt dobra wiadomość od dużo starszego od niej Leonardo DiCaprio, z którym ostatnio gwiazda "Plotkary" tworzy parę...