• Para w łóżku
  Kiedy kończyłem studia, a było to w latach 80. poziom ilości męskich plemników, był dwukrotnie większy, niż w tej chwili - mówi dr Andrzej Depko, seksuolog. 7 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Seksu.
 • Seks z zimowej scenerii
  Wiele osób przyznaje, że jesienią i zimą ma dużo mniejszą ochotę na seks. Krótsze dni, ograniczona ilość słońca, w tym także witaminy D, przekładają się na gorsze samopoczucie, bóle głowy, zmęczenie, rozdrażnienie, ospałość, a co za tym idzie – spadek libido. W tym czasie trzeba więc szczególnie zadbać o jak najlepsze relacje z partnerem, okazać mu większe zainteresowanie, znaleźć czas na wspólny weekendowy wyjazd lub przygotować romantyczną kolację przy świecach. Warto też postawić na afrodyzjaki, które wyostrzą zmysły i dodadzą energii.
 • "Spojrzenia" przełamują społeczne tabu
  Nowe sezony seriali "Spojrzenia" i "Dziewczyny" oraz debiutująca "Bliskość" pojawiły się na antenie HBO w tym samym czasie. Wszystkie mają wspólny mianownik, a może nawet ze sobą korespondują.
 • Komediowe seriale HBO
  Od stycznia w każdy poniedziałek na kanale HBO będzie można oglądać trzy seriale komediowe - debiutującą "Bliskość" oraz kolejne sezony "Dziewczyn" i "Spojrzeń".
 • Bliskość
  W styczniu, HBO rozbawi swoich widzów trzema produkcjami komediowymi. W poniedziałek, 12 stycznia - dzień po premierze amerykańskiej – rusza nowy serial "Bliskość" ("Togetherness"). Stacja wyemituje także 4. sezon serialu "Dziewczyny" oraz drugi 2. sezon "Spojrzeń". Wszystkie trzy produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.
 • Para w sypialni
  Jesień to okres, który większości z nas kojarzy się z zimnem, deszczem, pochmurnym niebem i przede wszystkim coraz krótszymi dniami. Po ekscytujących wakacyjnych wojażach wracamy do codziennych obowiązków, do pracy i szkoły. Radosław Jerzy Utnik, psycholog i seksuolog, ekspert współpracujący z marką Durex, radzi jak utrzymać gorącą temperaturę związku w jesienne wieczory.
 • Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
  Alicja Bachleda-Curuś nie lubi publicznie mówić o swoim romansie z Colinem Farrellem. Ostatnio jednak aktorka zdecydowała się na dość zaskakujące wyznanie dotyczące jej aktualnych relacji z hollywoodzkim gwiazdorem.
 • Ojciec z dzieckiem
  Przez 9 miesięcy ciąży to matka zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa i w ten naturalny sposób wytwarza się między nimi bardzo silna więź. Nie oznacza to jednak, że relacje dziecka z ojcem nie mogą być równie silne i wyjątkowe.
 • Zakochani
  Z jego ust wcale nie musi paść znamienne i jednoznaczne "kocham cię", żebyś mogła być pewna, że jesteś dla niego ważna. Oto opracowana przez specjalistów z portalu eDarling.pl lista niewerbalnych sygnałów, które świadczą o tym, że twój mężczyzna darzy cię wyjątkowymi uczuciami.
 • Kizomba - tango angolańskie
  Kizomba (inaczej tango angolańskie) to taniec obecnie najbardziej kojarzony z Portugalią, jednak zarówno muzyka, jak i specyficzny styl tańca powstały w Angoli. Jeśli do tej pory nie dałeś się zaciągnąć na kurs tańca, po obejrzeniu tego filmu zmienisz zdanie...