• Zarodki
  Ten dzień musiał nadejść. Chiński naukowiec ogłosił, że dokonał pierwszej skutecznej modyfikacji kodu genetycznego zarodka, z którego potem urodziły się bliźniaczki.
 • Madonna i jej adoptowane córki z Malawi
  Będąc matką czwórki dzieci, Madonna postanowiła powiększyć swoją rodzinę o dwie kolejne córki. Gwiazda pochwaliła się w serwisie społecznościowym, że proces adopcyjny właśnie dobiegł końca.
 • Seksowne bliźniaczki
  Wydawać by się mogło, że bliźnięta w świecie modelingu to niezbyt częste zjawisko... Nic bardziej mylnego! Na facebookowym profilu "Sexy Twins" aż roi się od zdjęć kipiących seksapilem bliźniaczek... Zobacz galerię!
 • Oskarżona Hanna Ż. oraz Barbara Bonk i Bartłomiej Bonk w opolskim sądzie rejonowym
  Lekarka nie przyznała się do winy, jednak złożyła obszerne wyjaśnienia. W Sądzie Rejonowym w Opolu rozpoczął się proces Hanny Ż., oskarżonej o nieumyślne spowodowanie śmierci córki sztangisty, olimpijczyka Bartłomieja Bonka.
 • Kristina i Karissa
  W wieku 20 lat zostały króliczkami Playboya i zamieszkały w willi Hefnera. Po dwóch latach szef pisma uznał, że są już dla niego za stare i wyrzucił je z rezydencji. Dla bliźniaczek Shannon nie oznaczało to jednak końca kariery. Kristina i Karissa wciąż kuszą ze zdwojoną siłą, a podczas sesji na basenie udowodniły, że są podobne jak dwie krople wody.
 • The Howe Twins
  Gorące, bliźniacze króliczki Playboya rozpoczynają karierę w show biznesie. Po kipiącej seksem sesji, która ukazała się na łamach najpopularniejszego magazynu dla panów, tabloidy śledzą każdy ruch ślicznotek. Ostatnio kolorowe magazyny plotkują o upojnej nocy, którą z bliźniaczkami spędził Ashley Cole.
 • Miłość do muzyki i wyczucie rytmu to cechy, z którymi trzeba się urodzić. Najlepszym tego dowodem są te 11-miesięczne bliźniaczki, które uwielbiają tańczyć, gdy tata przygrywa im na gitarze. Dawno nie widzieliśmy tak uroczego hitu internetu.
 • Lewica dumna z nagich bliźniaczek Napieralskiego

  Były zdecydowanie najmocniejszą stroną kampanii wyborczej Grzegorza Napieralskiego. Teraz rozebrały się w "CKM". A polityków lewicy rozpiera duma z tego powodu.

 • Bliźniaczki Napieralskiego nago!

  Młode, piękne i nagie. Bliźniaczki z duetu 2 Sisters, które wyśpiewały wyborczy hymn Grzegorza Napieralskiego, wystąpiły w rozbieranej sesji w magazynie "CKM". Anita i Edyta Zaboroś opowiadały m.in. o kampanii wyborczej, ale nie tylko. Co na to SLD? Nie kryje zaskoczenia - donosi TOK FM.