• Edyta Pazura
  Edyta Pazura zapragnęła sprawdzić się w nowej roli i już wiosną zamierza ruszyć ze swoim nowym blogiem „Maybe baby”, na którym będzie się dzielić swoim doświadczeniem macierzyńskim.
 • Hanna Gronkiewicz-Waltz
  Radio ZET przygląda się dotychczasowej działalności blogera, na podstawie doniesień którego prokuratura sprawdza podejrzenia przyjęcia 2,5 miliona złotych łapówki przez prezydent stolicy Hannę Gronkiewicz-Waltz lub któregoś z jej zastępców. Z ustaleń reporterów wynika między innymi, że mężczyzna był już skazany za pomawianie o korupcję znanego biznesmena Michała Sołowowa.
 • Make Life Harder
  "Staramy się, żeby każdemu oberwało się po równo. Nasze sympatie nie decydują o tym, z kogo żartujemy częściej. Po prostu z jednych żartować jest łatwiej, z innych trudniej. Najłatwiej oczywiście żartować z PiS-u. Wystarczy powiedzieć, że to taka paździerzowa partia dla zwykłych Polaków i że co drugi wyborca chodzi w klapkach Kubota. Ale taki rodzaj żartu najmniej nas pociąga" - mówią w rozmowie z dziennik.pl blogerzy z Make Life Harder, którzy właśnie wydali swoją drugą już książkę. W "Przewodniku po polityce" bezlitośnie szydzą ze wszystkich stron polskiej sceny politycznej.
 • Marek Niedźwiedzki w studiu radiowej "Trójki"
  Dziennikarz III Programu Polskiego Radia w emocjonalnym tonie wypowiada się o powrocie do pracy. "Nigdy nie było tak źle na Myśliwieckiej" - pisze Marek Niedźwiecki na swoim blogu.
 • Katarzyna Tusk
  Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Wokół swojego bloga zgromadziła liczne grono wiernych czytelniczek, nic więc dziwnego, że i reklamodawcy pukają drzwiami i oknami. Czasami ich propozycję bywają bardzo dziwne.
 • Maja Bohosiewicz
  Maja Bohosiewicz niedawno po raz pierwszy została mamą. I choć przez cały okres ciąży chętnie dzieliła się z fankami swoimi spostrzeżeniami na ten temat, to gdy dziecko pojawiło się na świecie, zdecydowała się zamknąć bloga.
 • Lech Wałęsa salutuje w czapce kapitańskiej pod krzyżem, między wzierunkiem marszałka Piłsudskiego i papieża Jana Pawła II (źródło: www.wykop.pl/ludzie/lechwalesa/)
  Lech Wałęsa znany jest z trzeźwego dystansu do własnej osoby. Tym razem jednak przekroczył chyba wszystkie granice. Wrzucił na swojego bloga fotografię, która wywołała huragan komentarzy. Internauci zastanawiają się, o co chodzi byłemu prezydentowi?
 • Katarzyna Tusk
  Nie od dziś wiadomo, że Donald Tusk ma bardzo przedsiębiorczą córkę. Kasia od kilku już lat jest samodzielna finansowo, dzięki swojemu blogowi modowemu Make Life Easier. Teraz, córka byłego premiera założyła własną spółkę.
 • "Takiego mnie zapamiętacie" - napisał Azrael na Twitterze 5 lutego
  Jednych irytował, innych bawił, wszystkich zmuszał do myślenia. Azrael Kubacki, jeden z najbardziej znanych blogerów społeczno-politycznych w polskim internecie, przegrał walkę z ciężką chorobą. O jego śmierci poinformowali przyjaciele za pośrednictwem mediów społecznościowych. 
 • Zofia Ślotała
  Zofia Ślotała, znana bardziej jako "była dziewczyna Borysa Szyca", obwieściła światu, że jest w ciąży. Celebrytka od razu postanowiła także na tym fakcie zarobić. Z jej nowo utworzonego bloga poświęconego tematom związanym z macierzyństwem, śmieje się już cały show biznes.