• Dominika Gawęda z Blue Cafe na Life Festival Oświęcim. fot. Konrad Kubuśka
  Singiel "Niebo" jest zapowiedzią najnowszego albumu Blue Cafe "Double Soul", którego premiera planowana jest na 24 sierpnia
 • Alvaro Soler
  Hiszpański wokalista Alvaro Soler, zespół Blue Cafe, a także węgierska formacja alternatywna Vera Jonas Experiment wystąpią 15 czerwca na Tauron Life Festival Oświęcim – poinformowali w piątek organizatorzy imprezy. Gwiazdą wieczoru będzie Carlos Santana.
 • Dominika Gawęda, Paweł Rurak-Sokal
  Zespół Blue Cafe czeka kolejna rewolucja. Jak głosi bowiem najnowsza plotka, Dominika Gawęda właśnie odeszła od Rafała Ruraka-Sokala, co może oznaczać, że wokalistka rozstanie się z zespołem.
 • Tatiana Okupnik
  Tatianę Okupnik na gwiazdę polskiej sceny wylansowała grupa Blue Cafe. Po kilku latach współpracy, wokalistka postanowiła jednak opuścić kolegów z zespołu i rozpoczęła solową karierę. Jakie były przyczyny jej odejścia z popularnej grupy?
 • Dominika Gawęda
  Kiedyś nosiła słodkie kucyki i urocze sweterki. Dziś woli seksowne stroje i wysokie obcasy. Zgadniesz, która polska gwiazda, z grzecznej dziewczynki wyrosła na kipiącą seksapilem kobietę?
 • Sylwia Grzeszczak
  49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej przeszedł już do historii. Z Opola z nagrodami wyjechali m.in. zespół Enej, Sylwia Grzeszczak, Sebastian Karpiel-Bułecka i Blue Cafe. Anię Rusowicz uhonorowali akredytowani dziennikarze, a Joanna Kondrat okazała się najciekawszą debiutantką. Koncerty "Życia mała garść" – poświęcony pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego oraz 30-lecie T.Love zobaczyli tylko widzowie w amfiteatrze. TVP ma je pokazać w późniejszym terminie. My pokazujemy opolską imprezę w kadrach fotoreporterów...
 • Tatiana Okupnik – jurorka drugiej edycji "X-Factora"
  – "X Factor" jest jakimś tam stemplem, znakiem, że już coś zrobiłam, że wcześniej już śpiewałam. Ale to nie jest najważniejsza rzecz. To jest tylko taki sympatyczny dodatek, ale nic decydującego – powiedziała "Faktowi" Tatiana Okupnik. Jednak dzięki udziałowi w telewizyjnych show była wokalistka Blue Cafe znów jest na topie, a jej nazwisko króluje na listach haseł najczęściej wyszukiwanych przez internautów. Oto kariera Tatiany w obiektywach fotoreporterów – od Blue Cafe do "X-Factora"...
 • Doda
  Doda, Blue Cafe, Varius Manx, Szymon Wydra, Oddział Zamknięty - to oni uświetnili swymi występami Galę Siatkarskie Plusy 2010. Imprezę, podczas której uhonorowany gwiazdy polskiej siatkówki minionego roku, poprowadzili aktor Cezary Pazura i pogodynka telewizji Polsat Paulina Sykut. Zobacz zdjęcia!