• Skullcandy Indy
  Całkowicie bezprzewodowe słuchawki to ostatnio hit wśród peryferiów do telefonów. Kawałek tego bezkablowego tortu chce ugryźć popularna firma Skullcandy. Jak im to wyszło? Sprawdźmy.
 • Smartfon podłączony do WiFi
  Głośniki bezprzewodowe są coraz bardziej popularne. Ten sprzęt jest w miarę tani, a gra dużo lepiej niż głośniki smartfona. Oto, jak szybko połączyć takie urządzenie ze smartfonem.
 • Elektryczna hulajnoga
  Elektryczne hulajnogi stają się coraz bardziej popularne na polskich ulicach. Ekspert ds. bezpieczeństwa ostrzega przed jednym z modeli Xiaomi. Okazuje się, że ten produkt może łatwo paść ofiarą hakera.
 • Optoma NuForce BE2
  Coraz więcej producentów telefonów rezygnuje z gniazda słuchawkowego, jedynym wyjściem stają się więc słuchawki bezprzewodowe. Jednym z takich rozwiązań jest zestaw NuForce BE2 od firmy Optoma.
 • Casio
  Trend na technologię umożliwiający łączność zegarka ze smartfonem rozpoczął się w 2013 roku. Od tego czasu takie firmy jak Sony czy Samsung nieprzerwanie wprowadzają kolejne inteligentne zegarki umożliwiające połączenie ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth. Do tej pory wszystkie tego typu nowości kluczowych graczy opierały się na elektronice cyfrowej. Jednak koniec 2014 roku przynosi małą rewolucję - Casio wprowadza swój pierwszy zegarek analogowy (wskazówkowy) z synchronizacją Bluetooth 4.0.
 • G-Shock G'mix
  Casio nie oszczędza fanów i pasjonatów nowych technologii. Czwarty kwartał tego roku to wysyp rewolucyjnych zegarków od japońskiego producenta. Po debiucie pierwszego na świecie zegarka, który łączy synchronizację naziemną z satelitarną, przyszedł czas na prezentację nowej kolekcji G-Shocków G'mix z synchronizacją Bluetooth 4.0.
 • Tootherem możesz stać się w jednej chwili
  „Chłopiec z sąsiedztwa”, „idealny kandydat na zięcia”, „lelum polelum” – jeśli kiedykolwiek tak cię nazwano, powinieneś przeczytać to do końca. Jest dla ciebie ratunek. Kilka ustawień w twoim telefonie komórkowym może zrobić z nieśmiałego dziecka zabawowego lowelasa, a przy okazji wypełni książkę adresową dziesiątkami gorących numerów. Tootherem możesz stać się w jednej chwili.