• BMW serii 1
  Koncern BMW zapowiedział wycofanie z rynku ponad 300 tys. samochodów z serii 1, serii 3, Z4 i X1 na naprawy fabryczne po śledztwie dziennikarskim, które wykazało ryzyko niebezpiecznych problemów z utratą zasilania - poinformowała telewizja BBC.
 • Mechanik samochodowy
  Jeśli ktoś planuje zakup używanego samochodu, to ten raport może być dla niego cenną wskazówką. Wcześniej podobnych danych o częstotliwości napraw danego modelu auta w Polsce jeszcze nie publikowano.
 • Diagnosta
  Mercedesy i BMW do kontroli. Niemieckie koncerny wzywają do warsztatów odpowiednio - właścicieli modeli klasy A i serii 3. Powodem są problemy z poduszkami powietrznymi. Zobacz listę samochodów, które trafiły do Polski...
 • Volkswagen golf
  Brytyjski magazyn "Diesel Car" opublikował nową listę najlepszych samochodów napędzanych silnikiem wysokoprężnym. Zdaniem jury każde z tych dziesięciu aut zapewnia najbardziej ekonomiczną jazdę w swojej klasie. Jednak tylko jeden jest królem... 
 • BMW serii 3 Touring
  Niemiecki producent ujawnił kolejne wcielenie swojego hitu - oto BMW serii 3 Touring, czyli kombi. Rywal audi A4 i mercedesa klasy C. Bawarczycy zaoferują początkowo trzy silniki - dwa wysokoprężne i doładowany silnik benzynowy.
 • Kia rio
  Ceny paliw przyprawiają o szok przy dystrybutorze. Łapiemy się za kieszeń i coraz skrupulatniej liczymy pieniądze. Jak uciec od ciężkich czasów? Oto ratunek dla kierowców… Brytyjski magazyn "Diesel Car" opublikował listę najlepszych samochodów napędzanych silnikiem wysokoprężnym. Zdaniem jury każde z tych dziesięciu aut zapewnia najbardziej ekonomiczną jazdę w każdej z klas.