• Roger Federer
  Łukasz Kubot i jego partner Robert Lindstedt odpadli w II rundzie rywalizacji deblistów w turnieju BNP Paribas Masters. Polsko-szwedzka para przegrała 6:7 (3-7), 6:3, 5-10 z deblem Jean-Julien Rojer (Holandia) / Horia Tecau (Rumunia).
 • Flagi Unii Europejskiej przed siedzibą Komisji Europejskiej w Brukseli
  Komisja Europejska uznała, że przejęcie BGŻ przez BNP Paribas nie popsuje konkurencji na polskim rynku. Dlatego też dała zielone światło całej transakcji.
 • Zwolniony
  Szykuje się kolejna fala zwolnień. Tylko w tym roku pracę straci co najmniej pięć tysięcy pracowników największych firm. Do TP SA, PLL LOT i PZU dołączają kolejne koncerny.
 • Zwierzchniczka zwalnia pracowniczkę
  BNP Paribas Polska to czwarty bank, który w ciągu ostatnich kilku tygodni zapowiedział zwolnienia pracowników. Do połowy 2013 roku chce zwolnić do 410 osób. Skoro nie można sprzedawać kredytów, to trzeba ciąć koszty.
 • BNP Paribas: Polska ma trudny problem podwójnego deficytu
  Polska ma trudny do rozwiązania problem podwójnego deficytu: fiskalnego i rachunku obrotów, które muszą być szybko usunięte lub obniżone - zauważa BNP Paribas w komentarzu (How to rebalance but to avoid pain).
 • Najlepsze konta oszczędnościowe
  To już było? W dziesiątce najlepszych kont oszczędnościowych mamy "powtórkę z rozrywki".  Liderem rankingu ponownie został BNP Paribas, oferujący swoim klientom Konto WIĘCEJ Oszczędnościowe (5,5%). Więcej w raporcie TotalMoney.pl
 • Kto przejmie Millenium? Portugalski polityk zdradza szczegóły
  To nie tylko polskie oddziały banku Millenium trafią pod młotek - zdaniem jednego z portugalskich polityków, konsorcjum chce pozbyć się całej grupy finansowej BCP. JEst już jeden chętny, a rozmowy są "bardzo zaawansowane".
 • Wielka bankowa fuzja w Polsce. Powstanie prawdziwy gigant
  To będzie prawdziwe trzęsienie ziemi na polskim rynku. Ma powstać prawdziwy gigant bankowości. Jedna z największych instytucji finansowych świata chce przejąć dużą filię jednego z zagranicznych banków.
 • Wielki bank ostrzega przed rządowymi planami
  Rządowe plany zmian systemu emerytalnego uderzą nie tylko w przyszłych emerytów. Jeden z największych europejskich banków ostrzega, że te zmiany sprawią, że polska giełda stanie się rajem dla spekulantów, a wielkie wahania kursów akcji to będzie codzienność na parkiecie.
 • Analitycy: Rządowe prognozy się nie sprawdzą
  Rząd liczy, że polska gospodarka ostro przyspieszy. Jednak analitycy nie widzą cienia szansy, na spełnienie obietnic. Według analityków już za rok PKB będzie dużo niższy od poziomu zakładanego przez ministerstwo finansów.