• Katie Holmes
  Gwiazda użyczy swojego wizerunku marce stworzonej przez znaną makijażystkę Bobbi Brown. Do tej pory Brown promując swoje produkty, wykorzystywała w kampaniach "zwykłe" kobiety. Holmes będzie pierwszą znaną ambasadorką marki.
 • Bobby Brown i Whitney Houston
  Były mąż Whitney Houston Bobby Brown i jego narzeczona Alicia Etheridge wzięli ślub. Szczęśliwa para powiedziała sobie tak w obecności przyjaciół i rodziny na Hawajach. Obrączki podał im ich trzyletni syn.
 • Kobieta wykonująca makijaż
  Bobbi Brown - światowej sławy makijażystka i twórczyni własnej marki kosmetyków - przekonuje, że aby czuć się i wyglądać pięknie, nie wystarczy idealne pomalowanie twarzy. Konieczne jest także dobre samopoczucie. Oto jej sposoby na osiągnięcie harmonii zewnętrznego i wewnętrznego piękna.
 • Panna młoda
  - W dniu swojego ślubu powinnaś wyglądać jak ty, tylko jak najpiękniej - mówi makijażystka Bobbi Brown. Oto jej wskazówki i sztuczki, które w tym wielkim dniu pozwolą wyglądać ci zniewalająco.
 • Whitney z córką Bobbi
  Media ostatnio donosiły, że pokój Whitney Houston został wyczyszczony z narkotyków, zanim pojawiła się w nim policja. Jednak jak się okazuje znaleziono tam biały proszek.
 • Whitney Houston i Bobbi Kristina w lutym 2011 roku
  Najbliżsi zmarłej w sobotę Whitney Houston nie mogą pogodzić się z jej odejściem. Zrozpaczoną po stracie ukochanej mamy Bobbi Kristinę, jedyną córkę Whitney przewieziono w niedzielę do szpitala. Były mąż diwy, Bobbi Brown przerwał tournee i ruszył na pomoc córce.
 • Bobbi Brown - makijażystka gwiazd - jest niemal tak sławna jak jej klienci.
  Wiemy, co Bobbi Brown wkłada do swojej kosmetyczki, ale niewiele osób wie, co najsłynniejsza makijażystka świata wkłada do garnka. Sądząc po jej jadłospisie, to samo zdrowie, bo jak sama przekonuje piękno i młodość płyną ze środka.
 • Makijaż Bobbi Brown dla Tibi - New York Fashion Week S/S 2011.
  Tradycyjnie już team marki Bobbi Brown tworzył makijaże do kolekcji Rachel Roy i Tibi zaprezentowanych na nowojorskim Fashion Week S/S 2011. Dla Rachel Roy w tym sezonie inspiracją była mieszkanka Sajgonu z lat 20. Styl „kolonialnego Wietnamu” odzwierciedla szeroka gama barw – neutralne i jasne. Nawiązując do tego trendu, makijaż zaproponowany przez Bobbi Brown pozostaje naturalny – na policzki oczy i usta makijażyści polecają odcień Rose Gold – ulubiony odcień złota obu projektantek. Zobaczcie makijaże Bobbi Brown dla Rachel Roy i Tibi.
 • The Tortoise Shell Collection od Bobbi Brown doskonale podkreśli oczy kobiety noszącej okulary.
  Proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Nie chodzi o to, by nakładać więcej produktów, ale by wykonać pasujący do danej osoby makijaż, wykorzystując odpowiednie techniki - radzi Bobbi Brown.
 • Aby podkreślić swoje naturalne piękno, kobieta potrzebuje rano około 10 minut na wykonanie makijażu – twierdzi Eduardo Ferreira.
  Eduardo Ferreira – dyrektor artystyczny i główny makijażysta marki Bobbi Brown – przy okazji swojej wizyty w Polsce pokazał nam, jak szybko i efektownie wykonać naturalny makijaż na lato. Przeczytaj wskazówki mistrza krok po kroku. Dzięki nim sama będziesz w stanie podkreślić makijażem swoje naturalne piękno.