• Bobby Womack (1944 – 2014)
  Bobby Womack dla Janis Joplin napisał "Trust Me", dla The Rolling Stones – ich pierwszy wielki hit "All Over Now". W czasie 50-letniej karier stworzył kilkadziesiąt przebojów, ale jednym z jego największych sukcesów okazał się ostatni album "The Bravest Man in the Universe", wyprodukowany przez Damona Albarna i Richarda Russella. Legendarny muzyk, nazywany "Kaznodzieją" soulu odszedł w wieku 70 lat.
 • Bobby Womack Bobby Womack, nie żyje. Miał 70 lat
  Dla Janis Joplin napisał "Trust Me", dla The Rolling Stones – ich pierwszy wielki hit "All Over Now". W czasie 50-letniej karier Bobby Womack stworzył kilkadziesiąt przebojów, ale jednym z jego największych sukcesów okazał się ostatni album "The Bravest Man in the Universe", wyprodukowany przez Damona Albarna i Richarda Russella. Legendarny muzyk, nazywany "Kaznodzieją" soulu odszedł w wieku 70 lat.
 • Dizzee Rascal na festiwalu w Glastonbury
  Od 43 lat organizowany na 360-hektarowej farmie mlecznej przez jej właściciela, Michaela Eavisa, przyciąga największe gwiazdy i jest dziś jednym z najsłynniejszym festiwalem muzycznym na świecie. Tak było w tym roku Glastonbury!
 • Bobby Womack ma Alzheimera
  Bobby Womack cierpi na Alzheimera. Podczas niedawnego wywiadu, artysta zdradził, że zdiagnozowano u niego wczesne stadium tej choroby.
 • Bobby Womack i Ronnie Rood
  Bobby Womack trafił do szpitala z powodu zapalenia płuc. Po serii badań lekarze dodatkowo zdiagnozowali nowotwór.