• STYLIZACJE z body
    Wszyscy pamiętają oburzenie, jakie niegdyś wzbudzała Madonna, paradując w bieliźnie na wierzchu na koncertach i w teledyskach. Ale to już przeszłość, dziś nikt nie dziwi się wystającej bieliźnie, którą traktuje się jak bluzkę czy top. Hitem jest koronkowe body, które w zestawieniu z marynarką stanowi świetne rozwiązanie na wieczorne stylizacje. Nie tak oczywiste jak sukienka, a równie seksowne i kobiece. Na zbliżające się chłodne jesienne dni proponujemy sweter oversize, który kusząco zsuwając się z ramienia, pokaże to, co na ogół ukryte. Kluczem takich stylizacji jest zrównoważenie buduarowych elementów z tym, co zwykle nosimy. Czyli zamiast krótkiej spódnicy wybierz czarne spodnie lub mommy jeans. Pozwoli to osiągnąć stylowy efekt bez przesadnego epatowania swoimi wdziękami.
  • Body/Ciało
    Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej „Body/Ciało” został wyróżniony jedną z głównych nagród (nagroda jury) podczas zakończonego właśnie Brukselskiego Festiwalu Filmowego. To, jak do tej pory, najwyższe wyróżnienie dla polskiego filmu w czasie tego festiwalu.
  • Małgorzata Szumowska
    Małgorzata Szumowska otrzymała Srebrnego Niedźwiedzia za najlepszą reżyserię na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Jury doceniło jej najnowszy film pod tytułem "Ciało".