Opłata audiowizualna czy haracz? Blogerzy do ministra: Sam nam zapłać po 100 złotych
16 stycznia 2014 "Wystawienie rachunku za samą możliwość skorzystania z usługi jest
zwykłym złodziejstwem" – tłumaczy w rozmowie z dziennik.pl Jacek
Sierpiński, jeden z pomysłodawców listu blogerów do Bogdana Zdrojewskiego
przeciwko wprowadzeniu opłaty audiowizualnej.