• Bogna Sworowska
  Bogna Sworowska przed 30 laty zdobyła tytuł II wicemiss podczas wyborów Miss Polonia. W wywiadzie przyznała, że obecnie nie interesuje się konkursem, ponieważ brakuje jej w nim porządku, przejrzystości i profesjonalizmu...
 • Kobieta zakrywająca twarz
  Oto, co ma do powiedzenia w tej sprawie Bogna Sworowska - ikona polskiego modelingu, która niedawno skończyła 50 lat.
 • Bogna Sworowska
  "Jestem bezpiecznym i odpowiedzialnym kierowcą" - mówi była modelka Bogna Sworowska. Twierdzi, że jako młoda dziewczyna lubiła szybkie, sportowe samochody, dziś jednak jeździ znacznie ostrożniej. Zdarza jej się jednak przekroczyć dozwoloną prędkość, choć zawsze kończy się to mandatem.
 • Bogna Sworowska
  Nie na darmo jest ikoną polskiego modelingu - ciała mogą jej pozazdrościć o wiele młodsze kobiety... Zobaczcie, jak Bogna prezentuje się w króciutkiej spódniczce.
 • Bogna Sworowska
  W latach 90. Bogna Sworowska była obiektem westchnień wielu Polaków. Choć nie zdobyła korony Miss Polonia, to wygrała wycieczkę do Chicago, a to otworzyło jej drzwi do międzynarodowej kariery w modelingu. Bogna Sworowska jest pierwszą i jak do tej pory jedyną Polką, która znalazła się na okładce amerykańskiego „Playboya”. Oto jak wygląda dziś!
 • Bogna Sworowska, Rafał Olbiński
  O romansie łączącym Bognę Sworowską i Rafała Olbińskiego plotkowało się w show biznesie od dawna. W końcu para postanowiła przestać ukrywać swoje uczucie i obecnie chętnie pozują razem na ściankach.
 • Bogna Sworowska
  Zwykle 48-letnia modelka i zdobywczyni tytułu II wicemiss w konkursie Miss Polonia w 1987 roku udowadnia swoim wyglądem, że dbać o urodę, żeby długo cieszyć się atrakcyjnym wyglądem. Przedwczoraj jednak drobny element stylizacji dodał jej lat i sprawił, że wyglądała na zdjęciach mniej korzystniej, niż zwykle. Zobaczcie.
 • Bogna Sworowska
  Metoda in vitro wciąż jest w Polsce tematem gorących debat, budzącym liczne kontrowersje. Głos w jej obronie zabierają kolejne celebrytki, która dzięki jej dobrodziejstwom, zostały matkami. Jedną z nich jest Bogna Sworowska.
 • Bogna Sworowska
  Bogna Sworowska - modelka i II Wicemiss Polonia z 1987 roku - była pierwszą w historii Polką, której zdjęcia ukazały się na okładce amerykańskiego wydania magazynu "Playboy". Jak prezentuje się dziś? Zobaczcie.
 • Gwiazdy na pokazie zimowo-karnawałowej kolekcji Deni Cler Milano.
  Wczoraj na pokazie w warszawskiej restauracji Amber Room marka Deni Cler Milano zaprezentowała wybrane modele ze swojej zimowo-karnawałowej kolekcji. Na wybiegu dominowały czyste w formie i maksymalnie uproszczone fasony. Sukienki - bardzo kobiece, począwszy od małej czarnej z wysmakowanym detalem po długie eleganckie, delikatnie powłóczyste suknie - są podstawowym elementem kolekcji. Większość modeli wykonana została ze szlachetnych i najbardziej wyszukanych tkanin podkreślających sylwetkę. Główną rolę odgrywały granat, biel i czerń. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście gwiazd - wiernych fanek doskonałej marki. Zobaczcie, kto pojawił się na pokazie.