• Kadr z filmu "Służby specjalne" / VUE Movie Distribution
    "Mocniejszy niż <Pitbull>" - tak reklamowany jest nowy film Patryka Vegi. On sam niedawno mówił, że część mediów ma zakaz mówienia o jego obrazie. Opowiadał również o scenie wieszania jednego z drugoplanowych bohaterów - polityka w biało-czerwonym krawacie - nad którą pracowano przez 20 godzin. Do kin wchodzi film "Służby specjalne", w którym widzowie bez problemu dostrzegą bohaterów największych afer politycznych ostatnich lat.
  • Olga Bołądź i Michał Żebrowski
    "Nad życie" - to tytuł fabularnego filmu w reżyserii Anny Pluteckiej-Mesjasz, który 11 maja wejdzie na ekrany kin. Kibice siatkówki, i nie tylko, będą mogli przypomnieć sobie znakomitą zawodniczkę, żonę i matkę, która zmarła w czerwcu 2008 roku mając 26 lat.
  • Skrzydlate świnie
    "Skrzydlate świnie" – polska odpowiedź na "Football Factory" czy "Hooligans" – debiutują na DVD (7.04). To historia Oskara (Paweł Małaszyński), dla którego liczy się tylko kibicowanie. Nieważna praca, nieważna partnerka Alina (Karolina Gorczyca), która urodziła mu właśnie pierwszego potomka. Poza Czarnymi z Grodziska Wielkopolskiego nie istnieje nic. Pewnego dnia lokalny biznesmen (Cezary Pazura) proponuje Oscarowi stworzenie za grube pieniądze grupy kiboli do wynajęcia...