• Hanna Lis i Sławomir
  Do licznego grona fanów Sławomira dołączyła właśnie popularna dziennikarka. Hanna Lis jest pod ogromnym wrażeniem przebojowego muzyka i jego poczucia humoru.
 • Sacha Baron Cohen jako Borat
  Jak donosi BBC, sześciu turystów z Czech postanowiło wybrać się do ojczyzny filmowego Borata Sagdiyeva, by na miejscu złożyć hołd bohaterowi kultowej komedii. Naszych południowych sąsiadów spotkała jednak niemiła niespodzianka.
 • 10. "Żywot Briana"
  Serwis Lovefilm pokusił się o wybranie najzabawniejszego filmu wszech czasów. Najpierw na podstawie głosów użytkowników powstała lista najlepszych komedii. Następnie zaś jej pierwsza dziesiątka została przebadana pod kątem liczby "śmiechów na minutę". Wyniki tego eksperymentu są... dość dyskusyjne.
 • Pieniądze
  Milion dolarów na pomoc dla syryjskich uchodźców. Taką kwotę ofiarował znany brytyjski komik Sacha Baron Cohen, znany jako Borat i Ali G, wraz z żoną Islą Fisher. Zamierzali to zrobić anonimowo, ale ulegli namowom brytyjskiej organizacji "Save The Children" i pozwolili ujawnić swoje nazwiska, aby rozpropagować zbiórkę.
 • Dyktator
  "Do tej pory ludzie nie mieli pojęcia, że jestem aktorem, a postać, z którą rozmawiają, jest wykreowana. Dopiero gdy odebrałem Złoty Glob za Borata, to się zmieniło. Dlatego musiałem wysłać na emeryturę wszystkich moich bohaterów. To przykre, bo naprawdę ich kochałem" – mówił w jednym z wywiadów Sacha Baron Cohen. Pewnie też za Boratem i Brüno tęsknił, bo wymyślił "Dyktatora". Najnowsza produkcja kontrowersyjnego komika już jest w polskich kinach. Oto, co piszą o niej krytycy...
 • Sacha Baron Cohen jako "Dyktator"
  Sacha Baron Cohen w nowym wcieleniu jest mniej prawdziwy niż w poprzednich. Poziom żartu się jednak nie zmienia.
 • Sasha Baron Cohen jako "Dyktator" w Cannes
  Sacha Baron Cohen prowokował jako Borat – fikcyjny dziennikarz z Kazachstanu – i homoseksualny Buno. Teraz został "Dyktatorem" z Trzeciego Świata. W ramach promocji nowej produkcji na oscarową galę przyszedł w mundurze imitującym strój dyktatora Muammara Kaddafiego i z urną ze zdjęciem dyktatora Korei Północnej Kim Dzong Ila po pachą. W Cannes, gdzie startuje właśnie 65. edycja słynnego festiwalu, zrobił jeszcze większe show...
 • Piękny Kazachstan
  Władze Kazachstanu powinny być wdzięczne twórcom filmu "Borat", dzięki któremu wiele osób na świecie po raz pierwszy usłyszało o tym kraju. Teraz Kazachstan odwiedza coraz więcej turystów. Jakie atrakcje czekają w Kazachstanie?
 • "Borat" przysporzył Kazachstanowi turystów
  Satyryczny film brytyjskiego komika Sachy Barona Cohena o reporterze Boracie z Kazachstanu, odebrany początkowo przez władze kazachskie bardzo negatywnie, ma też swoją dobrą stronę.
 • Maria Dimitrienko
  Niemiło zaskoczona była Maria Dmitrienko z Kazachstanu, która wygrała mistrzostwa Azji w strzelectwie. Podczas oficjalnej ceremonii nie zagrano hymnu jej ojczyzny, a jego parodię z... filmu "Borat".