• Gabinet dentystyczny
  Nowa metoda usuwania próchnicy jaką jest ozonoterapia, pozwala usunąć aż 99,9 proc. bakterii w jamie ustnej. Niezwykle silne właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze ozonu hamują rozwój próchnicy, leczą stany zapalne i zapobiegają powikłaniom po zabiegach chirurgicznych oraz z zakresu endodoncji. Wizyta u dentysty bez bólu nie jest już marzeniem.
 • Kobieta na fotelu dentystycznym
  Świdrujące dźwięki, specyficzny zapach, wiertła i ból – wielu z nas właśnie takie skojarzenia przychodzą do głowy, kiedy myślimy o wizycie u stomatologa. Nic więc dziwnego, że perspektywa spotkania z tym specjalistą często budzi niepokój, a wręcz strach. Co drugi Polak przyznaje, że unika chodzenia do dentysty, a głównym powodem jest lęk. Czy musi tak być? Niekoniecznie! Jak więc wybrać lekarza i co z nim ustalić przed zabiegiem, aby wejść i wyjść z jego gabinetu z uśmiechem?
 • Strach przed dentystą
  Polacy wciąż boją się dentysty. Tymczasem stomatolodzy uspokajają, bo gabinet w niczym nie przypomina tego z naszych wyobrażeń. Powód? Dzisiejsze kliniki naszpikowane są technologią, która ma nas uspokoić i wyleczyć bez bólu.
 • Nowa metoda leczenia zębów
  Leczenie zębów bez bólu i borowania. To dobra wiadomość dla tych wszystkich, którzy boją się wizyty u dentysty.
 • Nadchodzi rewolucja! Koniec z bólem u dentysty
  Boisz się dentysty? Słusznie, bo chyba mało kto lubi uczucie wwiercającego się w ząb wiertła. Na szczęście z pomocą przychodzi nauka. Właśnie wynaleziono zupełnie bezbolesny sposób usuwania próchnicy. Wkrótce pojawi się w gabinetach dentystycznych.