• Borys Bieriezowski
  Służby specjalne, podejrzane interesy i metody, jakich nie powstydziłaby się mafia. Książka „Zapiski wisielca”, w której Borys Bieriezowski opowiada o mechanizmach władzy, pokazują interesujący obraz współczesnej Rosji i są jednocześnie ostrzeżeniem dla jej prezydenta. Jeśli prawdą jest to, co przed niewyjaśnioną do dziś śmiercią wyznał oligarcha, Władimir Putin powinien obawiać się dnia, w którym stanie się bezużyteczny dla własnych specsłużb.
 • Nowe ustalenia w sprawie śmierci rosyjskiego oligarchy. "The Sunday Times" pisze, że Borys Bieriezowski wcale nie był bez grosza w dniu śmierci - jak utrzymywali śledczy. Podali w wątpliwość tłumaczenia, jakoby motywem samobójstwa było bankructwo.
 • Władimir Putin
  Rosyjski miliarder Borys Bieriezowski przed śmiercią prosił Władimira Putina o przebaczenie. Prezydent Rosji poinformował o tym w trakcie programu "gorąca linia".
 • Borys Bieriezowski
  Wyniki sekcji zwłok rosyjskiego miliardera, Borysa Bieriezowskiego wskazały, że miał złamane żebro, jak podał "The Guardian" powołując się na anonimowe źródło w rodzinie. Wcześniej policja informowała, że wstępne oględziny zwłok nie wykazały żadnych uszkodzeń ciała, a obrażenia wskazywały na powieszenie.
 • Borys Bieriezowski
  Nowe fakty w sprawie śmierci rosyjskiego miliardera. Jak podaje rosyjski oddział BBC Borys Bieriezowski mówił jednemu ze swoim przyjaciół o możliwym samobójstwie. Wcześniej brytyjska policja nie wykluczała, że ktoś mógł się przyczynić do jego śmierci.
 • Borys Bieriezowski
  Przeszukiwania domu Borysa Bieriezowskiego zakończone. Policja nie znalazła niczego niepokojącego. W badaniach wzięli udział eksperci z doświadczeniem w skażeniach chemicznych, biologicznych i z materiałami jądrowymi.
 • Prof. Tomasz Nałęcz
  Tak nie można! - zagrzmiał poseł SLD Jerzy Wenderlich. Oburzyły go słowa prezydenckiego doradcy prof. Tomasza Nałęcza na temat zmarłego oligarchy Borysa Bieriezowskiego.
 • Borys Bieriezowski
  Boris Bieriezowski przed śmiercią powiedział, że stracił sens życia i nie wie co dalej robić. Tak twierdzi dziennikarz rosyjskiej edycji dwutygodnika "Forbes", który spotkał się z Bieriezowskim kilka godzin przed jego śmiercią.
 • Borys Bieriezowski
  Borys Bieriezowski to wróg numer jeden Władimira Putina - mówi redaktor naczelny Redakcji Publicystyki Międzynarodowej Polskiego Radia, Grzegorz Ślubowski. Rosyjski oligarcha i dysydent zmarł w Londynie w niewyjaśnionych okolicznościach.
 • Policja nieopodal domu Borysa Bieriezowskiego
  Dom zmarłego wczoraj w niejasnych okolicznościach Borysa Bieriezowskiego przeszukiwany przez brytyjską policję. Były rosyjski oligarcha, skonfliktowany z prezydentem Władimirem Putinem, został wczoraj znaleziony martwy w swoim domu w Ascot niedaleko Londynu.