• Uber Eats
  "Właśnie minął mnie kierowca Uber Eats – Hindus w turbanie, pedałujący na rowerze. Czy to, żeby pewna grupa ludzi miała zawiezione jedzenie, zamiast pójść samodzielnie do baru lub sklepu, jest tak istotną potrzebą gospodarczą, że chcemy iść w multikulti? Czy ta sprawa nie wymaga debaty?”. Ten tweet stał się materiałem do niekończących się kpin. Mimo że od jego autora dzieli mnie w zasadzie wszystko, a szczególnie moja ocena społeczeństwa wielokulturowego – które uważam za wartość samą w sobie – to chciałbym stanąć w obronie Krzysztofa Bosaka.
 • Przemysław Wipler i Janusz Korwin-Mikke
  "Narodowcy" i "Korwiniści" - mimo pewnych różnic programowych współpracują ze sobą od lat. Nie decydują się jednak na zjednoczenie sił. A zdaniem komentatorów, działając razem, mogliby zyskać sporo. Ostatnie, wciąż niepełne wyniki wyborów samorządowych, dają im łącznie poparcie przekraczające 6 procent. Oznaczałoby to przekroczenie progu wyborczego. 
 • mem / Pokolenie Ikea
  Jak Dariusz Michalczewski poradził sobie w debacie z Krzysztofem Bosakiem, jakiej decyzji nie może zrozumieć Jarosław Kaczyński i kim straszy się nietrzeźwe kobiety? Zobacz najlepsze memy dnia.
 • Tęcza na Placu Zbawiciela
  Sprawa słynnej tęczy z Warszawy trafi do prokuratury. Jeden z liderów Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak zapowiada złożenie doniesienia dotyczącego powrotu instalacji na warszawski Plac Zbawiciela.
 • Tęcza na Placu Zbawiciela
  Kilkudziesięciu aktywistów Ruchu Narodowego okupuje Plac Zbawiciela w Warszawie i blokuje prace renowacyjne przy tęczy autorstwa Julity Wójcik. Na czele zgromadzenia stoi Krzysztof Bosak, który podkreśla, że protest jest legalny.
 • Robert Biedroń
  Szokujące wyznanie posła Roberta Biedronia "Podkochiwałem się w Krzysztofie Bosaku, kiedy był posłem. Teraz już go nie ma w Sejmie, szkoda" - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" polityk z Ruchu Janusza Palikota.
 • Marcin Bosak jako Komisarz Rozen
  To miał być wielki hit Polsatu. Nowy serial "Komisarz Rozen", w którym główną rolę dostał Marcin Bosak, nie będzie jednak emitowany
 • Laura Samojłowicz w "Hotelu 52"
  Odrzucony i chory z miłości mężczyzna jest zdolny do wszystkiego. Wkrótce przekona się o tym Laura Samojłowicz.