• Miłosne piosenki wszech czasów według magazynu "Billboard":
  "Kochać, jak to łatwo powiedzieć" – śpiewał Piotr Szczepanik. I właśnie uczuciowe uniesienia są najczęstszym tematem utworów muzycznych. O wybranie tych najwspanialszych w historii pokusili się spece z "Billboardu". Oto złota dziesiątka (momentami dość zaskakująca) listy 100 najlepszych piosenek o miłości według słynnego magazynu muzycznego.
 • Miłosne piosenki wszech czasów według magazynu "Billboard":
  "Piosenki o miłości są takie banalne" – śpiewał zespół Cool Kids of Death‎. A jednak właśnie uczuciowe uniesienia są najczęstszym tematem utworów muzycznych. O wybranie tych najwspanialszych w historii pokusili się spece z magazynu "Billboard". Z ich 100 najlepszych piosenek o miłości prezentujemy złotą dwudziestkę. Co ciekawe, zabrakło w niej hitów Beatlesów oraz "Nothing Compers 2 U" Sinead O’Connor i "My Heart Will Go On" Celine Dion...
 • Justin Bieber
  1 listopada Justin Bieber wyda swój pierwszy, bożonarodzeniowy album. Do pracy nad "Under the Mistletoe" nastoletni idol zaprosił wielu znanych gości. A że Justinowi się nie odmawia, to na płycie usłyszymy Boyz II Men, Mariah Carey, Ushera, The Band Perry oraz Bustę Rhymesa. Oto sławny i coraz doroślejszy Kanadyjczyk na zdjęciach z nowej, bardzo ascetycznej sesji.
 • Justin Bieber z nagrodą MTV
  Idol nastolatek postanowił nagrać piosenkę z kolegami z Boyz II Men. Utwór zainspirowany będzie Bożym Narodzeniem.
 • Beyonce
  Beyoncé szykuje się do wydania nowej płyty. Na potrzeby dzieła artystka wykorzystała sample z piosenki "Uhh Ahh" z repertuaru Boyz II Men.