• Kraina jutra
  Współczesny świat zmierza ku zagładzie, która nastąpi szybciej, niż wszystkim się wydaje. Bezpiecznie jest tylko w krainie przyszłości, jak jednak się do niej dostać?
 • George Clooney i Pierce Gagnon w filmie "Kraina jutra"
  Do kin wchodzi "Kraina jutra". Tak wyglądają bohaterowie ludzkości w wizji Disneya.
 • Do kin wchodzi "Kraina jutra". Tak wyglądają bohaterowie ludzkości w wizji Disneya
  Globalne ocieplenie, topniejące lodowce, pogodowe anomalie, narastające dysproporcje ekonomiczne między kontynentami, niekończące się konflikty. Nadchodzi koniec świata, to pewne. W przyszłości już o tym wiedzą, ale jakoś niespecjalnie się tym przejmują.
 • George Clooney z żoną Amal na premierze "Krainy jutra"
  29 maja na ekrany polskich kin wejdzie najnowszy film z Georgem Clooneyem w roli głównej. Za oceanem jego premiera przyciągnęła tłumy sław. W końcu, kto by nie chciał zobaczyć, jak wygląda "Kraina jutra"?
 • Nowa, lepsza rzeczywistość? Tak wygląda "Kraina jutra"
  "Kraina jutra" to najnowsza produkcja Disneya z gwiazdorską obsadą: George Clooney, Hugh Laurie, Tim McGraw. Pierwsze zdjęcia i zwiastun dają nadzieję na ciekawą podróż do przyszłości...
 • "Auta" po raz trzeci wjadą do kin
  Wytwórnia Walta Disneya i studio Pixar szykują sequele animacji "Iniemamocni" i "Auta".
 • Mission: Impossible - Ghost Protocol
  Tom Cruise jako Ethan Hunt powraca w czwartej części sensacyjnego cyklu o przygodach superagenta do zadań specjalnych. W "Mission: Impossible - Ghost Protocol", oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia swego i agencji, a do tego uniemożliwić kolejny atak. Do pomocy ma międzynarodowy zespół w składzie: Jeremy Renner, Tom Wilkinson, Simon Pegg, Paula Patton, Michael Nyqvist, Josh Holloway oraz Léa Seydoux. Nowa, zbierająca za oceanem świetne recenzje "misja" w polskich kinach od 26 grudnia.
 • "Mission: Impossible – Ghost Protocol"
  "Mission: Impossible - Ghost Protocol", czyli czwarta część przygód agenta od spraw niemożliwych do polskich kin wchodzi 26 grudnia. Tym razem, oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, Ethan Hunt znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Na ekranie oczywiście Tom Cruise. Partnerują mu Jeremy Renner, Simon Pegg, Ving Rhames i Josh Holloway.
 • Tom Cruise
  13 grudnia w Londynie odbyła się uroczysta premiera "Mission: Impossible – Ghost Protocol". Oczywiście z udziałem największej gwiazdy tej produkcji – Toma Cruise'a. Kontynuacja cyklu o przygodach Ethana Hunta, tajnego agenta obdarzonego niezwykłą inteligencją i zwinnością, do polskich kin wejdzie 26 grudnia.
 • Tom Cruise w "Mission: Impossible - Ghost Protocol"
  "Mission: Impossible - Ghost Protocol" stanowi kontynuację cyklu o przygodach Ethana Hunta, tajnego agenta obdarzonego niezwykłą inteligencją i zwinnością. W roli głównej ponownie wystąpił Tom Cruise. Partnerują mu Jeremy Renner, Simon Pegg, Ving Rhames i Josh Holloway. Za reżyserię odpowiada Brad Bird, twórca animowanych przebojów "Ratatuj" oraz "Iniemamocni". W polskich kinach 26 grudnia.