• Brandy wraca z nową płytą i składa hołd Whitney Houston
  28 sierpnia ukaże się szósty studyjny krążek Brandy. Zestaw "Two Eleven" ma być hołdem dla zmarłej na początku roku Whitney Houston.
 • Ostrożnie! Alkohol tuczy
  Najczęściej skupiamy się na tym, że alkohol jest szkodliwy dla zdrowia i prowadzi do uzależnienia. A nie myślimy o tym, że porządnie tuczy. Jeśli więc nie chcesz mieć dużych boczków i zwisającego brzucha, zacznij liczyć kalorie. Zobacz, jak wiele ich wypijasz z zaledwie jednego kieliszka.
 • Monica po 14 latach znów z Brandy
  14 lat temu dwie nastoletnie wówczas artystki nagrały przebój "That Boy Is Mine". Dziś Monica i Brandy znów grają w jednej drużynie i... mszczą się na byłych chłopakach. Ich nowa wspólna piosenka "It All Belongs To Me" ukaże się najpierw na solowej płycie Moniki "New Life" (premiera 10 kwietnia 2012), a później na albumie drugiej z artystek roboczo zatytułowanej "Two Eleven" (premiera wstępnie planowana na czerwiec 2012 roku).
 • Brandy wraca z nową płytą "Two Eleven"
  Brandy Rayana Norwood postanowiła o sobie przypomnieć. Po czteroletniej przerwie piękna wokalistka wydaje materiał zatytułowany "Two Eleven".
 • Metaxa produkowana jest od 1888 roku z czerwonych winogron gatunku Savatiano, Sultanina i Black Corinth
  Kupiec Spiros Metaxas chciał stworzyć napój łączący brandy ze smakiem słodkich greckich win. Tak w 1888 roku powstała Metaxa. O historii marki opowiada jej ambasador Andreas Mathidis.
 • A\
  Nawet najtańszy alkohol może dobrze spełniać swoje zadanie, mimo to na całym świecie produkowane są również trunki luksusowe. Nie trzeba ich nawet próbować – już sama cena przyprawia o zawrót głowy. Ekskluzywne alkohole produkowane są w seriach limitowanych, co podnosi ich rangę i cenę. Oto lista najdroższych alkoholi świata.