Trzecia porażka z Brazylią. To już nudne
05 września 2010Trzykrotnie przegrali polscy siatkarze z Brazylią w meczach
towarzyskich w Kurytybie. W niedzielę ulegli mistrzom świata 2:3 (25:19,
19:25, 27:29, 25:20, 13:15). Był to trzeci mecz w ciągu trzech
ostatnich dni rozegrany w Kurytybie z gospodarzami. Należał też do
najbardziej zaciętych - dwa poprzednie Brazylijczycy gładko wygrali.