• Amerykanom podoba się "Inna kobieta"
  Komedia "Inna kobieta" zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office'u.
 • "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych" – Paul Walker w ostatniej roli. Szkoda, że w kiepskim filmie
  Tytułowe Brick Mansions to uosobienie cywilizacyjnej apokalipsy – dzielnica, do której nie dociera ani ręka sprawiedliwości, ani jej egzekutor, czyli biały anglosaski mężczyzna w garniturze. Na wyludnionych ulicach króluje chaos, przemoc i narkotyki, a wszystko to jest dziełem potomków pierwszych Afrykanów przybyłych na ten ląd. Tak, film Camille'a Delamarre'a jest zarówno nieznośnie czarno-biały w przekazie, jak i bezbarwny w treści. Ale najsłabiej wypadają momenty, kiedy "Brick Mansions" nabiera czerwono-biało-niebieskich rumieńców, a politycznego wydźwięku nie zagłusza nawet głośny rap.
 • Paul Walker w ostatniej roli. Oto "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych"
  Strzelanina, pościgi i adrenalina… kojarzą się nam z filmami, w których występował Paul Walker. Gwiazdor zyskał sławę dzięki popularnej serii "Szybcy i wściekli" i nawet – o ironio – śmierć spotkała go na przednim siedzeniu samochodu. Ostatnim filmem, który ukończył przed tragicznym wypadkiem, jest "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych". Mamy nowe zdjęcia z tej produkcji, która na ekrany polskich kin wejdzie 25 kwietnia, tego samego dnia co w USA.
 • RZA i Paul Walker w filmie "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych"
  W sieci zadebiutował kolejny zwiastun filmu "Brick Mansions" z Paulem Walkerem w jednej z głównych ról.
 • Paul Walker jako "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych"
  Paul Walker znów będzie "Najlepszym z najlepszych". Po raz ostatni. 25 kwietnia na ekrany polskich kin wejdzie film, w którym gwiazdor serii "Szybcy i wściekli" ukończył przed swoją tragiczną śmiercią. Oto pierwsze kadry z obrazu "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych".