• Wieczór wyborczy Bronisława Komorowskiego
  Platforma Obywatelska znalazła się na zakręcie. To opinia członka zarządu partii, szefa kujawsko-pomorskiej PO Tomasza Lenza. Jak powiedział, "z każdego zakrętu można wyjść jak się ma dobrego kierowcę". "Mamy nadzieję, że pani Ewa Kopacz poprowadzi tak Platformę, żebyśmy z tego zakrętu wyszli" - mówi Lenz.
 • Spotkanie prezydenta z twórcami gry "Wiedźmin"
  Prezydent spotkał się z twórcami gier z serii o "Wiedźminie". Na zaproszenie Bronisława Komorowskiego autorzy popularnej na całym świecie trylogii odwiedzili Belweder.
 • Komitet Honorowy Bronisława Komorowskiego
  Ponad 200 znanych osób znalazło się w honorowym komitecie poparcia prezydenta Bronisława Komorowskiego. Artyści, naukowcy, biznesmeni - większość z nich na liście VIP-ów wspierających obecnego prezydenta było już pięć lat temu. Ale kilkanaście osób z niej wypadło. Dlaczego? Sprawdziliśmy.
 • Sejm
  Rozważamy i analizujemy - tak kolejne odroczenie ratyfikacji konwencji antyprzemocowej tłumaczy Ireneusz Raś. Polityk PO zapewnia, że do końca kadencji na pewno zapadnie decyzja w tej sprawie, jednak należy to traktować spokojnie, tak by nie dzielić Polek i Polaków.