Obama napisał list do Komorowskiego i podziękował mu za współpracę
06 sierpnia 2015Prezydent USA Barack Obama podziękował Bronisławowi Komorowskiemu za
współpracę w ciągu 5 lat jego prezydenckiej kadencji. Jak podaje
Kancelaria Prezydenta, w przesłanym liście Barack Obama podkreślił
zaangażowanie ustępującego prezydenta na rzecz wzmacniania więzi
przyjaźni i bezpieczeństwa między Polską i Stanami Zjednoczonymi.