• Kobieta nakładająca róż na policzki
  W tym sezonie możemy zapomnieć o aplikacji bronzerów na policzkach" zapowiada Sara Biria, główna makijażystka Sephora PRO Team. Makijażystka ciężkie bronzery proponuje zastąpić delikatnymi różami, które latem rozświetlą i ożywią naszą twarz.
 • Arnold Classic 2012
  Podkreślone mięśnie, lśniąca skóra i intensywny brązowy kolor. Oto podstawowe powody stosowania bronzera podczas zawodów kulturystycznych. Samo nakładanie kosmetyku nie należy do łatwych czynności, a wpadki zdarzają się nawet podczas bardzo prestiżowych imprez. Zobacz galerię!
 • Brązujący makijaż na lato
  Błyśnij piękną opalenizną już u progu lata, kuś orientalnymi zestawieniami barw. Kontrastowe zestawienie chłodnych i ciepłych barw: turkusu z brązem, koralem i różem to modna propozycja na lato. Oto propozycja letniego makijażu od Artdeco – kolekcja inspirowana egzotyką i kolorystyką Marakeszu.
 • Maja Sablewska
  Makijaż to swoista druga twarz kobiety. Umiejętnie sporządzony, może zdziałać wiele… "Makijaż może zmienić wszystko, a ja jestem na to najlepszym przykładem" – zdradza Maja Sablewska w nowym wywiadzie. Gwiazda wyznaje, jak bardzo odmieniła ją ta wiedza, nie zawsze bowiem potrafiła o siebie zadbać…