• Ewa Kopacz wygłasza oświadczenie w sprawie sytuacji górnictwa
  Ewa Kopacz odmówiła przyjęcia wyróżnienia Człowiek Roku od tygodnika "Wprost", podaje gazeta.pl.  "W obecnej sytuacji to tak, jakby przyjąć wyróżnienie od jakiegoś brukowca" - mówi osoba z kręgu doradców premier.
 • Krystyna Janda
  Krystyna Janda nie ma wątpliwości, kto ponosi odpowiedzialność za to, że istnieją takie gazety, jak tabloidy. Aktorka twierdzi, że gdyby nie czytelnicy lubiący czytać o cudzych nieszczęściach, takiej prasy by nie było.
 • Polityka kontra "SE"
  Medialna wojenka na uszczypliwości rozegrała się na Twitterze i na łamach "Super Expressu". Redaktor naczelny tabloidu, Sławomir Jastrzębowski skorzystał z okazji, by wytknąć tygodnikowi "Polityka" podejmowanie brukowych tematów. I nazwał pismo szmatławcem. To reakcja na artykuł o kulisach pracy tabloidów.
 • Edyta Górniak
  Edycie Górniak można zarzucić wiele, z pewnością jednak nie to, że nie trzyma się swoich zasad. Artystka właśnie straciła szansę łatwego zarobienia 60 tys. złotych, bowiem nie chciała bratać się z tabloidem, z którym wielokrotnie walczyła w sądzie.
 • Gwiazdy, które lubią publiczne zwierzenia
  Udzielanie wywiadów to nieodłączny element bycia gwiazdą. Od znanych osobistości wręcz oczekuje się, że co jakiś czas będą opowiadały nie tylko o sowich zawodowych dokonaniach, ale również o własnym życiu. Są jednak takie sławy, które w publicznych zwierzeniach zatraciły umiar. Oto nasz subiektywny ranking tych, którzy w upublicznianiu swojej prywatności przekraczają granice dobrego smaku .