• Malowanie brwi
  Pierwszy krok do tego, by opanować sztukę makijażu brwi, to uświadomić sobie, jakiej "korekty" wymaga ta część twarzy...
 • Pielęgnacja brwi
  Czas zweryfikować dotychczas znane znaczenia słowa "laminowanie"...
 • Pielęgnacja oczu
  Dolegliwości oczu, takie jak pieczenie, uczucie suchości i nadwrażliwość na światło dotyczą aż 40 proc. osób (głównie kobiet), u których występują jednocześnie problemy powiek. Taki wynika z badania Omnibus przeprowadzonego na zlecenie Verco S.A. Dolegliwości te mogą mieć związek z powstałym w wyniku nieodpowiedniej higieny zapaleniem spojówek i podrażnieniem oczu lub – czego pacjenci są mniej świadomi - zakażeniem nużeńcami - mikroskopijnymi roztoczami, powodującymi zapalenie brzegów powiek.
 • Depilacja brwi
  Nadanie wymarzonego kształtu brwiom nie jest bardzo proste, ale dzięki kilku trikom i odpowiednim kosmetykom na pewno będzie łatwiejsze. Sprawdź!
 • Brwi idealne!
  Cara Delevinge dzięki swym zjawiskowo bujnym brwiom o niezwykle naturalnym łuku skradła serca projektantów mody, fotografów i stała się inspiracją dla wizażystów, wyznaczając zupełnie nowy trend w makijażu. Mocny akcent na zadbane, perfekcyjnie podkreślone brwi o nieco chłopięcym, zawadiackim kształcie, w połączeniu z nieskazitelną cerą tej zimy będą obowiązkowym dodatkiem do ciepłych kurtek i płaszczy. Czy jednak każdemu pasują?