• Bryan Ferry
  Były lider Roxy Music po raz kolejny zagra w Polsce. Tym razem zamelduje się w czerwcu 2019 roku we wrocławskim Narodowym Centrum Kultury
 • Bryan Ferry wciąż w znakomiej formie
  "Dżentelmen popu" na scenie wciąż jest młodziakiem, jak wtedy gdy w 1970 roku zakładał Roxy Music. Aż trudno uwierzyć, że Bryan Ferry właśnie skończył 70 lat.
 • Bryan Ferry i Todd Terje śpiewają hit Roberta Palmera
  W sieci pojawił się klip do wspólnego nagrania Todda Terje i Bryana Ferry'ego.
 • Bryan Ferry wciąż potrafi czarować romantycznym głosem
  Mistrz wysmakowanego popu Bryan Ferry powraca z nowym krążkiem. Podobnym do płyt sprzed lat.
 • Pięć utworów Bryana Ferry'ego z płyty "Avonmore"
  Bryan Ferry opublikował pięć premierowych kawałków z nadchodzącego albumu "Avonmore".
 • Czas jest bardzo łaskawy dla Bryana Ferry'ego
  Przez czterdzieści lat Bryan Ferry pracował na miano świetnego autora piosenek i wyjątkowego wokalisty, który potrafi zamienić utwór innego kompozytora w unikalne dzieło. Przykłady? "Jealous Guy", "As Time Goes By", "I Put a Spell on You" czy dylanowskie "Hard Rain". Za rok stuknie mu 70-tka, a "dżentelmen popu" zdaje się tego nie dostrzegać. Na scenie wciąż jest młodziakiem, jak wtedy gdy w 1970 roku zakładał Roxy Music.
 • Flea i Nile Rodgers na płycie Bryana Ferry
  "Dżentelmen popu", legendarny frontman Roxy Music wraca z nowym albumem. Bryan Ferry zapowiedział premierę nowego solowego albumu "Avonmore". Wielbiciele jego talentu i słynnego, uwodzicielskiego głosu już odliczają dni do premiery, czyli 17 listopada.
 • Bryan Ferry i Amanda Sheppard już po rozwodzie
  Moda na głośne rozstania w świecie muzyki trwa. Po Robinie Thicke, który zakończył wieloletnie małżeństwo z Paulą Patton oraz Katy Parry, która szybko rzuciła Johna Mayera, rozwiódł się też Bryan Ferry. Wystarczyła minuta!
 • Bryan Ferry teraz na jazzowo
  Bryan Ferry zaskoczył swoich wielbicieli nowym projektem. Legendarny wokalista formacji Roxy Music artysta utworzył... zespół jazzowy.
 • Bryan Ferry w Warszawie
  Przystojny, dystyngowany, w świetnie skrojonym garniturze – taki Bryan Ferry pojawił się wczoraj na scenie Sali Kongresowej. Równie elegancki, perfekcyjnie przygotowany oraz zagrany był jedyny jego polski koncert. Były frontman Roxy Music porwał publiczność swoim słynnym, uwodzicielskim głosem i niesamowitą energią, bo mimo 66 lat w metryce, wciąż jest w znakomitej formie i potrafi "dać czadu" (o ile takiego określenie można użyć w przypadku słynnego "dżentelmena popu"). Oto Bryan Ferry w Warszawie.